Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin eToro CEO’su: Bitcoin Kriptonun Kralı ve Kalıcı Olacak

eToro CEO’su: Bitcoin Kriptonun Kralı ve Kalıcı Olacak

0

El Salvador gibi ülkeler Bitcoin’i destekleyip yasal para birimi olarak kabul ederken, diğer bazı ülkeler ise tam tersine BTC’yi yasal olarak yasaklamaya çalışıyor. Fakat, bazı endüstri uzmanları birincil kripto para biriminin kalıcı olduğuna inanıyor.

Örneğin, eToro CEO’su Yoni Assia, Bitcoin 2021 zirvesinde yaptığı özel bir röportajda BTC’yi kriptonun kralı olarak gördüğünü ve kalıcı olduğunu söyledi.

“Dünyada temelde iyi yerel para birimine sahip olmayan 5 milyar insan olduğu için önümüzdeki üç ile beş yıl içinde BTC fiyatında önemli bir artış görmezsek şaşırırım.”

Bununla birlikte Assia, merkezi olmayan bir geleceğe hazırlanmak için eToro‘nun geleneksel finans ve kripto endüstrisi arasında bir köprü kurduğunu belirtti. Bu nedenle Assia, kripto varlıkları ve hisse senetlerinin kombinasyonunun önemli olduğunu açıkladı.

eToro CEO’su Yoni Assia

“Müşterilerimizin çoğu, platformda hem kripto para hem de hisse senedi ticareti yapıyor. Bence bu kesinlikle gelecekte devam edeceğini göreceğimiz bir trend.”

Assia ayrıca, özellikle merkezi olmayan finans veya DeFi’de inovasyon söz konusu olduğunda, kripto alanına daha fazla kurumun girdiğini görmenin güzel olduğunu da belirtti.

“DeFi şu anda biraz vahşi batı. Düzenleme yok, gerçek finansal kurumlar yok, ancak birçok şaşırtıcı yenilik var. Bence bu inovasyonun birçoğunun geleneksel veya düzenlenmiş finansal kurumlara, merkezi şirketlere bu inovasyonu doğrudan tüketicilere sunabilmesi için girdiğini göreceğiz.”

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version