bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,838.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,929.83
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $355.85
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoineToro, Staking Hizmeti Başlatıyor

eToro, Staking Hizmeti Başlatıyor

eToro, bu ayın sonlarında bir kripto para staking hizmeti başlatacak. Kullanıcılar bu sayede Cardano ve TRON’u stake etmeye başlayabilecek.

Büyüyen kripto para stake etme trendi, çok varlıklı platform eToro’ya da ulaştı. Şirket bugün, bu ay bir stake hizmeti başlatacağını duyurdu.

Kripto para stake etme, yatırımcıların proof-of-stake mutabakat algoritmasına veya birçok çeşidine dayalı olarak belirli bir miktarda parayı kilitlemesini gerektirir. Yatırımcılar genellikle bu sayede oy kullanma ve ağın yönetimine katılma hakkını elde ederler. Kullanıcılar, ağ yönetimine katıldıkları için de ödül alırlar.

Staking, geçen yıl popülaritesini artırdı ve çok varlıklı platform eToro, bu trende en son katılanlar arasında yer alıyor. Bir basın açıklamasında, dünya çapında 14 Milyon’dan fazla kullanıcısı olan şirket, Ekim ayı sonunda dijital varlık stake etme hizmeti başlatacağını duyurdu.

EToro Kurucu Ortağı ve CEO’su Yoni Assia, platformun zaten “geniş ve aktif bir kripto topluluğuna sahip olduğunu ve hedefimizin onlara her zaman en iyi ürün ve hizmetleri sunmamızı sağlamak olduğunu” söyledi.

eToro, kullanıcıların kendileri tarafından hiçbir işlem yapılmasına gerek kalmadan stake etme ödüllerini ayda bir kez dağıtmayı planlıyor.

”Platform tüm stake etme prosedürünü etkili ve güvenli bir şekilde uygulayacak ve kullanıcılarının kripto varlıklarını herhangi bir ek riske maruz kalmaya karşı korumak için büyük özen gösterecektir.”

eToro Staking, Cardano ve Tron ile Başlıyor

Duyuru ayrıca eToro’daki stake hizmetinin iki dijital varlık Cardano (ADA) ve TRON (TRX) ile başlayacağını da açıkladı.

Assia; “Cardano ve TRON hisselerimizi piyasaya sürerek pazarda rekabet gücü yüksek bir teklif sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi ve daha sonra EToro’nun “Cardano için stake etme hizmeti sunan ilk düzenlenmiş platformlar arasında” olacağını da sözlerine ekledi.

TRON Kurucusu Justin Sun; “Geleneksel CeFi hizmetlerinden getiri azalmaya devam ederken, DeFi de büyümeye devam ediyor. EToro’nun yeni stake hizmeti gibi hizmetler, stake etme sürecinin karmaşıklığını ve kafa karışıklığını ortadan kaldırıyor ve herkesin erişebilmesini sağlıyor.” dedi.

EToro’nun stake etme hizmeti planları arasında, beklenen lansmanın ardından Tezos, EOS, NEO ve ETH 2.0 gibi diğer kripto para birimlerinin eklenmesi yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
4.79%
$42,838.00
$2,051.94
Ethereum (ETH)
7.26%
$2,929.83
$212.71