Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Facebook Kripto Para ve ICO Reklamlarını Yasaklıyor

Facebook Kripto Para ve ICO Reklamlarını Yasaklıyor

30 Ocak Salı günü yayınlanan Facebook’un blog postunda, sosyal medya platformunun kripto para birimleri ve ICO reklamlarını içeren “yanıltıcı veya aldatıcı tanıtım uygulamaları” kullanılan reklamların yasakladığını ve reklam politikası güncellendiğini bildirdi.

Duyuru, kripto para birimleri ve ICO’lar gibi dijital finansal ürünlerin reklamını yapmak için Facebook platformunu kullanan pek çok şirket bulunduğunu iddia etese de şimdilik bunların iyi niyetli olduğunu söylüyor.

 

Ayrıca Facebook’un blog yazısında, “sosyal paylaşım platformundaki bu tür varlıkların reklamları yasaklanılarak, dolandırıcıların kâr etmesinin daha zor hale geleceği” söylendi. Ayrıca duyuruda, kullanıcıların yeni kuralı ihlal eden içerikleri bildirerek, kullanıcıları yardımcı olmaya teşvik ediyor….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.