Fantom (FTM) Nedir? Tüm Gözler Onun Üzerinde!

Fantom (FTM), yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi ve Yearn.finance geliştiricisinin katılımı nedeniyle kripto dünyasının ilgi odağı haline gelmeye başladı.

Güçlü teknolojisi nedeniyle Weiss Ratings tarafından övülen Fantom, CoinMarketCap‘e göre, Temmuz başında 0,005$ seviyelerinde işlem görüyordu. Şu an ise 0,038$ seviyelerine yükselerek büyük bir fiyat artışı gördü. Fantom, piyasa değerine göre şu anda 111. sıradaki kripto para.

Kripto analitik firması Santiment, Fantom’un son zamanlarda sosyal sohbetlerde büyük bir artış gördüğünü belirtti.

Bu yükselişin en önemli nedeni ise Yearn.finance protokolünün yaratıcısı Andre Cronje‘nin katılımı. Cronje, Fantom Vakfı için teknik danışman olarak çalışıyor ve Fantom’un yeni ürünlerini tanıtıyor.

18 Eylül’de Fantom, kullanıcıların FTM‘yi kilitlemelerine ve bir stablecoin olan fUSD‘yi basmak için teminat olarak kullanmalarına olanak tanıyan “Fantom Finance” paketinin ilk aşaması olan fMint‘i başlattı. Ayrıca, Binance 24 Eylül’de FTM / USDT marj ticaretini başlattı.

Santiment, Fantom’un izlenmeye değer olduğunu söylüyor. Ancak Santiment, sosyal medyadaki keskin yükselişlerin genellikle belirli bir varlığın kısa vadeli fiyatı için iyiye işaret olmadığı konusunda da uyarıyor.

“Tüm işaretler, özellikle makro ortamdaki belirsizlikle kısa vadede sağlıklı bir düzeltmeye işaret ediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, ”söylentiyi satın alın, haberleri satın” olgusunu beslemeye yetecek kadar spekülasyon var. Kripto paranın yatırımcıları her düzeltmeyle dipten satın alma işaretleri gösteriyor ve zulalarına ekliyor. Önümüzdeki haftalarda ne yapacaklarına dikkat etmek gerekir.”

spot_img

Bunları Kaçırma

StormGain Borsa İncelemesi

Kripto sektörü içerisinde yer alan en iyi borsalardan birisi...

Binance, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün son zamanların en popüler...

Kripto Para Cüzdanı Türleri Nelerdir?

Kripto para cüzdanı kısaca bir blockchain ağıyla etkileşim kurmaya yardımcı olan...

BitTorrent Token (BTT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

THORChain (RUNE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

Harmony (ONE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....
- Advertisement -spot_img