bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,371.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,244.40
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $581.93
Ana SayfaKripto Para HaberleriFidelity, Yeni Bir Kripto Para Analiz Platformu Kuruyor

Fidelity, Yeni Bir Kripto Para Analiz Platformu Kuruyor

Şirketler her geçen gün kripto paralar ile ilgili yeni bir alana girmeye devam ediyor, işte bunlardan bir tanesi de Fidelity.

Şirket, yeni bir ürünle kripto para analiz işine giriyor. İsmi Sherlock olan bu yeni girişim, yatırımcılara kripto para piyasasının temel ve teknik analizinde yardımcı olmayı hedefliyor.

Bu yeni platform; geliştirme ekosistemleri, ağ etkinliği, ticaret, sosyal medya etkinliği, haberler ve diğer araştırmaların da dahil olduğu çeşitli kaynaklardan temel ve teknik verileri tek bir platformda toplayacak.

Fidelity Investments

Platform, hazır analiz araçlarına ek olarak, kullanıcıların modelleme ve geri test için kripto para birimlerindeki verileri indirmelerine de izin verecek. Sherlock, şirkete bağlı bir teknoloji araştırma bölümü olan Fidelity Center for Applied Technology (FCAT) tarafından geliştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Adam Schouela şunları söyledi.

”Sherlock, kurumsal yatırımcıların dijital varlıkları daha verimli bir şekilde araştırmasına yardımcı oluyor ve biz de bununla deneyler yapmaya ve teknolojinin bu alana yatırım yapmanın diğer yönlerini basitleştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmeye devam ediyoruz.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.16%
$56,371.00
$653.90
Ethereum (ETH)
1.83%
$4,244.40
$77.67