bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,593.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,177.25
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $487.18
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinFlare Networks’un Cardano (ADA) Oylamasına Saatler Kaldı

Flare Networks’un Cardano (ADA) Oylamasına Saatler Kaldı

Birçok kişi tarafından beklenen Flare (FLR) programatik blok zincirinin arkasındaki ekip olan Flare Networks, bir F-varlık olarak Cardano’nun yerel token’ı ADA’yı entegrasyon için düşünüyor.

Flare Networks’ün resmi Twitter hesabında başlatılan oylamaya göre, FLR meraklılarının büyük çoğunluğu ADA’nın bir F-varlık olarak eklenmesini istiyor.

Bu yazı yazılırken, seçmenlerin %85’inden fazlası Cardano’nun ADA entegrasyonuna olumlu bakıyor. Bugün ise söz konusu anketin son günü. Flare Networks ekibi, bu varlığın Flare (FLR) mekanizmalarına entegre edilip edilmeyeceğine yalnızca Flare topluluğunun karar verebileceğini düşünüyor. Örneğin, bu yılın başlarında F-DOGE ve F-LTC token’larının eklenmesi de oylama ile onaylanmıştı. Dogecoin yeni bir F-varlık olarak onaylandıktan sonra, dört basamaklı inanılmaz bir yükseliş yaşamıştı.

Flare Twitter takipçilerinin çoğu ADA’nın Flare’daki başarısından emin olsa da, bazıları bunun faydalı bir entegrasyon olup olmayacağı konusunda şüpheli görünüyor. Flare Networks ekibi, yeni coin için birçok kullanım durumu öngörüyor. Ekibe göre ADA’nın eklenmesi hem likidite hem de merkezi olmayan uygulamaların birlikte çalışabilirliği sorunlarını çözecek. Yani entegrasyon kapsamında, Cardano ve Flare kullanıcıları birçok avantaj elde edecek. Entegrasyon, ADA’nın halihazırda F-varlık olarak çalışan diğer birçok kripto para ile ticaret yapma şansı yaratacak.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.83%
$61,593.00
$511.22
Ethereum (ETH)
4.54%
$4,177.25
$189.65