bitcoin
Bitcoin (BTC) $49,358.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,139.44
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $562.11
Ana SayfaKripto Para HaberleriFox, NFT ve Blockchain Özellikli Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Fox, NFT ve Blockchain Özellikli Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Medya şirketi Fox, bir NFT şirketi olan Blockchain Creative Labs’ı ve blockchain tabanlı bir animasyon serisi olan Krapopolis’i başlatıyor.

Krapopolis, animasyon bilim kurgu programı Rick and Morty’yi yaratan Dan Harmon tarafından oluşturulan yeni bir komedi serisi ve Fox’un yan kuruluşu Bento Box Entertainment tarafından üretiliyor.

Şirket, NFT işine gelince ise Krapopolis için karakter, arka plan sanatı ve GIF’lerden oluşan NFT’lerden, hizmetle ilgilenen hayranları ödüllendirmek için tasarlanmış token’lara kadar çeşitli dijital öğeler sunacak bir pazar yeri açacak.

Bununla birlikte şirket, NFT’leri oluşturmak ve satmak için hangi blok zinciri ağını kullanmayı planladığı da dahil olmak üzere, NFT işi hakkında henüz pek çok ayrıntı açıklamadı. Ancak Fox Entertainment CEO’su Charlie Collier konuyla ilgili;

”Bugün çok ileri gitmemekle birlikte, reklamcı odaklı, sanatçıya öncelik veren ve animasyon takıntılı bir şirket olarak Fox, reklam verenleri NFT’ler de dahil olmak üzere blockchain destekli token’lar dünyasına götürecek” dedi.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
7.17%
$49,358.00
$3,538.97
Ethereum (ETH)
1.05%
$4,139.44
$43.46