bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,444.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,828.38
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $331.73
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinFRMO Corp: XRP En İlgi Çekici Kripto Para Birimlerinden Biri

FRMO Corp: XRP En İlgi Çekici Kripto Para Birimlerinden Biri

Tanınmış bir finansal risk yönetimi şirketi olan FRMO Corp, kripto para birimlerine, özellikle de XRP’ye yatırım yapmanın avantajlı olduğundan bahsetti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin M-2 para arzının 18.259 Trilyon Dolar’a yükseldiğini vurgulayan FRMO, gelecekte ciddi enflasyon baskılarının ortaya çıkmasıyla kripto ticaretinin son derece karlı olabileceğini iddia etti.

Para arzı, M1 ve M2 denen 2 araçla ölçülür. M1 ekonomideki nakit para, vadesiz mevduat ve çeklerin toplamıdır. M2 ise M1’e ek olarak tasarruf ve kısa dönem vadeli mevduatların toplamıdır.

Bu, geçen yıl birçok ana akım kurum tarafından paylaşılan bir endişe olsa da, burada ilginç olan şey, FRMO’nun XRP’nin bugün piyasadaki en ilgi çekici kripto para birimlerinden biri olduğunu söylemesiydi.

“XRP’nin işlem hızı büyük ölçüde artarsa, para birimlerinin sayısı büyük ölçüde azalır. Böylece XRP piyasa kapitalizasyonunda bir artış yaşamamış olsa bile önemli bir getiri yaratır.”

FRMO’ya göre, XRP’nin değer önerisi, dolaşımdaki arz düşerse birim başına değerin artacağı gerçeğinde yatıyor.

Şirket ayrıca, diğer kripto para birimlerinin aksine XRP’nin madencilik yapılmadığına ve doğrulama sisteminin yabancılara kapalı olduğuna da işaret etti. Böylece FMRO, teorik olarak XRP’nin önemli ölçüde yüksek getiri potansiyeline sahip olduğu sonucuna vardı.

FRMO Corp ayrıca küçük ölçekli madencilik işlemleri aracılığıyla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi diğer kripto para birimlerini de elinde tutuyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
4.32%
$41,444.00
$1,790.38
Ethereum (ETH)
6.37%
$2,828.38
$180.17