GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

Bu sabah GDAX Bitcoin Cash (BCH) ticaretine başladı. GDAX için durum güncelleme sayfası, tüm başlangıç testlerinin sona erdiğini ve tam...

0

Bu sabah GDAX Bitcoin Cash (BCH) ticaretine başladı. GDAX için durum güncelleme sayfası, tüm başlangıç testlerinin sona erdiğini ve tam işlevin geri yüklendiğini belirtti.

BCH’nin GDAX’e eklenmesi, Coinbase sitesinde hard fork coin’inin eklenmesi olarak duyuruldu ve bu da BCH fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. Coinbase, GDAX’a sahip olsa da, ikisi aynı varlık değil. Coinbase gelecekteki eklemeler hakkında başka söz etmedi.

 

BCH’nin fiyatı, günde %12 artışla bu habere kuvvetle tepki verdi. Haber yazıldığı sırada Bitcoin Cash 1742 $ ‘dan işlem görüyordu.

Yanlış odak mı?

Bununla birlikte, kripto para topluluğu, GDAX’in SegWit protokolünü uygulamaktaki yavaşlığını göz önüne alarak bu haberden çok da heyecan duymadı. Örneğin, BitGo’daki bir mühendis olan Jameson Lopp şöyle bir tweet attı:

Coinbase, geçen yılın sonunda SegWit entegrasyonu ile ilgili de söz vermişti, ancak sözünü tam anlamıyla yerine getirmekte gecikti. SegWit daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin verecekti. Blockchain ve Gemini dahil diğer servisler de SegWit desteğini ekleme konusunda yavaş kalıyor.

Bir çok kişi haber tweetine benzer şekilde yanıt verdi. Chris Given adlı bir kullanıcı;

“Segwit ve parti işlemlerine odaklanmaya ne dersin? Teşekkürler!!”

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.