Ana Sayfa Kripto Para Haberleri GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

GDAX Bitcoin Cash Ticaretini Başlattı, Kullanıcılar Kızgın

Bu sabah GDAX Bitcoin Cash (BCH) ticaretine başladı. GDAX için durum güncelleme sayfası, tüm başlangıç testlerinin sona erdiğini ve tam işlevin geri yüklendiğini belirtti.

BCH’nin GDAX’e eklenmesi, Coinbase sitesinde hard fork coin’inin eklenmesi olarak duyuruldu ve bu da BCH fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. Coinbase, GDAX’a sahip olsa da, ikisi aynı varlık değil. Coinbase gelecekteki eklemeler hakkında başka söz etmedi.

 

BCH’nin fiyatı, günde %12 artışla bu habere kuvvetle tepki verdi. Haber yazıldığı sırada Bitcoin Cash 1742 $ ‘dan işlem görüyordu.

Yanlış odak mı?

Bununla birlikte, kripto para topluluğu, GDAX’in SegWit protokolünü uygulamaktaki yavaşlığını göz önüne alarak bu haberden çok da heyecan duymadı. Örneğin, BitGo’daki bir mühendis olan Jameson Lopp şöyle bir tweet attı:

Coinbase, geçen yılın sonunda SegWit entegrasyonu ile ilgili de söz vermişti, ancak sözünü tam anlamıyla yerine getirmekte gecikti. SegWit daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin verecekti. Blockchain ve Gemini dahil diğer servisler de SegWit desteğini ekleme konusunda yavaş kalıyor.

Bir çok kişi haber tweetine benzer şekilde yanıt verdi. Chris Given adlı bir kullanıcı;

“Segwit ve parti işlemlerine odaklanmaya ne dersin? Teşekkürler!!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Ünlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve Altcoin Pazarını Değerlendirdi

Ünlü kripto stratejisti Nicholas Merten, Bitcoin, Ethereum ve altcoinlerde yaşanan ani düşüşün ardından bir piyasa değerlendirmesi yaptı. Yeni bir...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...