Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Genç Bitcoin Milyonerinden Uzun Vadede Bitcoin için Kötümser Tahmin

Genç Bitcoin Milyonerinden Uzun Vadede Bitcoin için Kötümser Tahmin

Genç kripto yıldızı Erik Finman, 17 Aralık’ta MarketWatch’a verdiği röportajda; Bitcoin (BTC) sadece bir ya da iki tane daha boğa piyasası yaşayacak ve uzun vadede “Bitcoin ölecek” dedi.

Finman, Bitcoin yatırımına 2011 yılında geri döndüğü ve on iki yaşındayken 12 dolarlık bir token alması ile ünlenmişti. Genç liselinin büyükannesinin verdiği 1000 Dolar ile yaptığı yatırımın getirisi, 2017’de Bitcoin fiyatındaki tüm zamanların en yüksek seviyelerindeyken 4 milyon doları aşmıştı. Finman, ailesiyle birlikte, eğer 18 yaşından önce kripto milyoneri olsaydı, üniversiteye gitmeyi tercih etmeyeceğini iddia ederek, ün kazanmıştı.

Finman, MarketWatch’la yaptığı röportajda, Bitcoin’in öldüğünü ve bunun böyle devam edeceğini düşünüyorum dedi. Finman ayrıca, Charlie Lee’nin yaratıcısı olduğu Litecoin (LTC) için de benzer şekilde kötümser bir tahmin yaptı:

“Litecoin bir süredir ölü. Güneş battığında ve karanlık çökmeden hemen önce sekiz dakikalık bir süre var. Litecoin yedinci dakikasında. ”

Daha iyimser yorumlarını ise Ethereum (ETH) ve anonimlik odaklı kripto para Zcash (ZEC) gibi projeye dayalı kriptolara yaptı. Finman, son zamanlardaki tartışmalı hard fork’a rağmen, Bitcoin Cash (BCH) için de olumlu yorumda bulundu.

Gençlerin ayrıca Wall Street’teki kancalara ve lobicilere karşı da yağmaladıkları; erken başarısıyla şaşkına döndü ve MarketWatch’e şunları söyledi:

“Ben bu milyonerlerden daha iyi yerdeyim. […] Sistemi nasıl çalıştıracaklarını bilmiyorlar, onlar birer inek. Ben bundan daha fazlasıyım. ”

Bitcoin yazım saatinden itibaren 3,611 $ ‘dan işlem görüyor – bu gün %10 artış var ama aylık yükseliş %36’ dan fazla kayıp gösterdi. Litecoin günlük bazda %16’nın üzerinde çıkış ile 30 Dolar’dan işlem görmekte, ancak aylık grafikte %30’un üzerinde değer kaybetti.

Finman’ın kripto cüzdanını ve özel anahtarlarını bir sabit disk içinde güvenli bir şekilde saklamak için Meksika’ya gideceği iddia ediliyor. Ayrıca genç, alacağı Lamborghini’nin plakasını, lise not ortalaması olan 2.1’e göre özelleştirilmiş bir plaka ile satın alma planlarından da bahsetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...