bitcoin
Bitcoin (BTC) $32,434.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,061.75
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $290.14
Ana SayfaKripto Para HaberleriHamish Douglass: Bitcoin ve Kripto Paraların Sıfıra Düşmesi Kaçınılmaz

Hamish Douglass: Bitcoin ve Kripto Paraların Sıfıra Düşmesi Kaçınılmaz

Magellan Financial Group kurucu ortağı Hamish Douglass, hükümet ve merkez bankası teşvik paketleriyle yapay olarak şişirilen varlıkların düşmeye mahkum olduğunu söyledi.

Bununla birlikte Hamish Douglass, Bitcoin ve kripto para birimlerini modern tarihin en büyük kitlesel yanılsamalarından biri olarak adlandırdı. Ayrıca yatırımcı, kripto paraların da sıfıra düşmesinin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

“Kripto para birimleri, arkasında kült benzeri bir takipçi kitlesi olan; çok, çok, uzun süredir gördüğüm en büyük mantıksızlıklardan biri.”

”Milyonlarca insan katılıyor. Bazı insanlar daha önce hiç yatırım yapmamışlar ve katıldıkları tek kervan, kripto para kervanı. Neredeyse bir din gibi.”

Hamish Douglass

Ayrıca Hamish Douglass, kripto paralar hakkındaki bu görüşleri nedeniyle geniş çapta saldırıya uğramayı beklediğini, ancak bu durumu umursamadığını da söyledi.

Douglass, Magellan’ın yatırım performansı göz önüne alındığında sıfır riske sahip olduğu için, bu tür varlık sınıflarından aşırı derecede endişe duymadığını söyledi. Bununla birlikte, kripto paraların artan popülaritesinin, bir çöküş durumunda yatırımcı güvenini incitebileceğine de dikkat çekti. Ayrıca, kripto paraların piyasaları yükselten sistemik bir risk yaratması durumunda, hissiyatın bulaşıcı bir darbe alacağı konusunda uyardı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.76%
$32,434.00
$570.84
Ethereum (ETH)
4.51%
$2,061.75
$92.98