bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,929.08
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $357.93
Ana SayfaKripto Para HaberleriHuobi Avustralya, Kötü Pazar Koşulları Nedeniyle Kapandı

Huobi Avustralya, Kötü Pazar Koşulları Nedeniyle Kapandı

Huobi Avustralya kapandı. Singapur merkezli Huobi borsası, kötü piyasa koşullarını ve personelin fazla oluşunu bahane göstererek, Avustralya’daki yan kuruluşunun kapandığını açıkladı.

Huobi Avustralya, resmi twitter adresinden yayınladığı tweette, Huobi Avustralya’nın tüm operasyonları, platformun yönetimi, sosyal medya kanalları ve müşteri desteği de dahil olmak üzere, 26 Şubat 2019 tarihinden itibaren Huobi Global merkezindeki ekip tarafından yönetileceğini duyurdu.

Huobi, platformun küresel versiyonuna fiat çiftleri ekleyeceğini belirtmişti. Ancak fiat rampaları için gerekli olan Avustralya İşlem Raporlarını, Analiz Merkezi’ne bildirerek kayıtlarını iptal ettiklerini açıkladı.

Yakın zamanda yan kuruluşlarını kapatan yanlızca Huobi borsası değil. Kanada merkezli kripto para borsası Coinsquare ve Mining devi Bitmain, son birkaç aydır faaliyetlerinde önemli düşüşler yaşamıştı.

1 Milyar Dolarlık İşlem Hacmi

Huobi hala yerel borsalarını ABD’nin Güney Kore’deki fiat destekleriyle ve Japonya’daki lisanslı BitTrade borsası ile çalışmalarını sürdürüyor. Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, son 24 saatte yaklaşık 1 milyar dolarlık işlem hacmiyle, küresel döviz sıralamasında beşinci sırada yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.91%
$42,825.00
$1,674.46
Ethereum (ETH)
5.67%
$2,929.08
$166.08