Ana Sayfa Kripto Para Haberleri IEO Programlarına KuCoin ve Bittrex Borsaları da Katıldı

IEO Programlarına KuCoin ve Bittrex Borsaları da Katıldı

Kripto endüstrisinde, ICO’ları destekleyen büyük borsalar, IEO (initial exchange offering) programlarına geçme kararı alıyor. Son olarak KuCoin ve Bittrex borsaları da, bu gruba katılma kararı aldı.

(Initial Coin Offering) ICO‘lar, kripto endüstrisinde en popüler fon toplama yolu. Merkezi olmayan ICO’lar, herkesin ilk aşamadaki kripto girişimlerine katılmasına izin veriyor.

Ancak, ICO üzerinden doğan dolandırıcılık haberleri, kripto piyasasını rahatsız etti ve yatırımcıların güvenini kaybetmesine neden oldu. Perakende yatırım sektöründe yüksek risklere sahip ICO programları, yatırımcılar üzerinde yoğun bir şekilde baskı yarattı.

(Initial Exchange Offering) IEO, tıpkı ICO’lar gibi, ilk aşamadaki girişimler için fon toplama programı olsa da birbirinden farklıdır. Yeni program ile, hem proje geliştiricilerin, hem de yatırımcıların, üçüncü taraflı güvenilir değişim yoluyla işlemleri kolaylaşıyor. Bu nedenle, kripto para borsaları da kripto projeleri için aracı oluyor. Binance, Bitmax, Huobi, Bittrex, OKEx, Exmo, Cobinhood, Coinbene, Probit ve KuCoinIEO programları kullanmayı tercih ediyor.

IEO, ilk olarak popüler kripto borsası Binance tarafından başlatıldı. Borsa 2019 yılının başlarında, Launchpad fon toplama platformunu duyurmuştu.

Binance’in bu girişimin ardından, kısa süre içinde diğer popüler kripto borsaları da IEO’ya katıldı. Geçtiğimiz hafta OKEx borsası, IEO platformunu başlattıklarını duyurdu. OK Jumpstart olarak adlandırılan platform, başlangıç ​​aşamasındaki girişimcilere ve başlama niteliğinde olan yüksek kaliteli kripto projelerine, yardımcı olmayı amaçlıyor.

OKEx borsası Operasyonlar Başkanı Andy Cheung:

“Kendi IEO platformumuz OK Jumpstart’ı başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni modelin hem değişim hem de proje geliştiricilerine büyük avantajlar getireceğine inanıyorum. Özellikle yeni başlayanlar, işlemlerini daha kolay ve daha etkin hale getirebiliyor. IEO’ya olan talebin çok hızlı artması üzerine, 2019 yılı IEO’nun yılı olacak ve bu platformdan daha yenilikçi projelerin çıkmasını bekliyoruz.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Bitcoin – Altın Korelasyonu Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Bitcoin - altın korelasyonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı; küresel ekonomi Covid-19 virüsünden muzdarip olduğu sürece de yüksek kalacak gibi görünüyor.

Ethereum Düzeltmesi, YFI ve UNI Fiyatını %46 Düşürdü

Ethereum fiyat düzeltmesi, YFI ve UNI tokenlarının %46 oranında düşmesine neden olan bir çöküşü tetikledi. Ağustos ayında Bitcoin ve...