Ana Sayfa Kripto Para Haberleri İlk Türk Kripto Para Ödeme Sistemi AlmeePOS Tanıtıldı

İlk Türk Kripto Para Ödeme Sistemi AlmeePOS Tanıtıldı

CoinMarketCap’te listelenen ilk Türk kripto parası Almeela (KZE), kripto para ile ödeme sisteminde devrim yaratacak AlmeePOS ödeme platformunu duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter adresi üzerinden bir video paylaşan Almee Yazılım Ltd, Türk mühendislerinin geliştirdiği AlmeePOS ve QR kodlu Almeecard‘ı kripto dünyasıyla tanıştırdı.

AlmeePOS, Almeedex dijital varlık platformu üzerinde anlık veriler ile çalışacak. Bu sayede, son zamanlardaki kripto para fiyat değişiklerinden dolayı olabilecek olumsuzlukları minimuma indirecek. AlmeePOS’un bulunduğu her noktada, (kuyumcular, döviz büroları, marketler, avmler) kripto para ile alış veriş imkanı sağlanacak. Ayrıca kullanıcılar, dijital para birimlerinin günlük alım satım işlemlerini de platform üzerinden yapabilecek.

Paylaşılan twitte Almeela yetkilileri şu sözlere yer verdi;

”AlmeePOS tamamen kendi mühendislerimiz tarafından üretilmiş geliştirmiş ve geliştirilmektedir. AlmeeDEX platformu üzerinden anlık veriler ile çalışmaktadır, bu sayede dünyada bir ilki gerçekleştirmiş olmanın sevincini yaşamaktayız.”

POS cihazına entegre edilen sistem sayesinde, QR kod ve Almeecard ile ödeme yöntemi kullanılarak, işlemeler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecek.

Kurumsal müşterilerine de hizmet veren şirket, kripto para – fiat para dönüşümlerinde tamamen vergi kanunlarına uygun çerçevede hareket etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...