İlk Türk Kripto Para Ödeme Sistemi AlmeePOS Tanıtıldı

CoinMarketCap’te listelenen ilk Türk kripto parası Almeela (KZE), kripto para ile ödeme sisteminde devrim yaratacak AlmeePOS ödeme platformunu duyurdu. Geçtiğimiz...

0
almeepos-kripto-para-platformu

CoinMarketCap’te listelenen ilk Türk kripto parası Almeela (KZE), kripto para ile ödeme sisteminde devrim yaratacak AlmeePOS ödeme platformunu duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter adresi üzerinden bir video paylaşan Almee Yazılım Ltd, Türk mühendislerinin geliştirdiği AlmeePOS ve QR kodlu Almeecard‘ı kripto dünyasıyla tanıştırdı.

AlmeePOS, Almeedex dijital varlık platformu üzerinde anlık veriler ile çalışacak. Bu sayede, son zamanlardaki kripto para fiyat değişiklerinden dolayı olabilecek olumsuzlukları minimuma indirecek. AlmeePOS’un bulunduğu her noktada, (kuyumcular, döviz büroları, marketler, avmler) kripto para ile alış veriş imkanı sağlanacak. Ayrıca kullanıcılar, dijital para birimlerinin günlük alım satım işlemlerini de platform üzerinden yapabilecek.

Paylaşılan twitte Almeela yetkilileri şu sözlere yer verdi;

”AlmeePOS tamamen kendi mühendislerimiz tarafından üretilmiş geliştirmiş ve geliştirilmektedir. AlmeeDEX platformu üzerinden anlık veriler ile çalışmaktadır, bu sayede dünyada bir ilki gerçekleştirmiş olmanın sevincini yaşamaktayız.”

POS cihazına entegre edilen sistem sayesinde, QR kod ve Almeecard ile ödeme yöntemi kullanılarak, işlemeler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecek.

Kurumsal müşterilerine de hizmet veren şirket, kripto para – fiat para dönüşümlerinde tamamen vergi kanunlarına uygun çerçevede hareket etmekte.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.