bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,622.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,273.26
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $583.06
Ana SayfaKripto Para HaberleriInjective Protocol, Mark Cuban ve Diğer Yatırımcılardan 10 Milyon Dolar Topladı

Injective Protocol, Mark Cuban ve Diğer Yatırımcılardan 10 Milyon Dolar Topladı

Merkezi olmayan türev borsası Injective Protocol, yeni bir finansman turu başlattı ve bu turdan 10 milyon dolar yatırım topladı.

Finansman turuna milyarder girişimci Mark Cuban, Pantera Capital, BlockTower, Hashed Ventures, CMS Holdings ve QCP Capital dahil olmak üzere birçok yatırımcı katıldı.

Injective Protocol‘dan Mirza Uddin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Bu özel bir yerleştirme token satışıydı. Kilit süresine sahip tokenları 1 milyar dolardan fazla değerde sattık” dedi. Ayrıca Uddin, kilitlenme süresinin bir yıl olduğunu da sözlerine ekledi.

Protokolün yerel token’ı INJ halihazırda yayında ve işlem görüyor, ancak protokol hazinesinden yatırımcılara yeni token’lar da verildi. Ayrıca Uddin, gelen bu taze sermaye ile, platformunu geliştirmek ve 22 kişilik mevcut ekibini gelecek yıl ikiye katlamak istiyor.

“Ayrıca, borsamıza likidite sağlamaya yardımcı olmak için dahili bir özel ticaret masası kuruyoruz. Bu çabayla, Tower Research’ten bir baş traderı işe aldık ve bu dahili masayı hızla geliştiriyoruz.”

Protokol, geçen Aralık ayında piyasaya sürülmüştü ve bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Tendermint üzerine inşa edilmişti. Protokol, kullanıcıların kripto, hisse senetleri, forex, fungible token’lar ve sentetik varlıklar ticareti yapmalarına izin veriyor.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.54%
$56,622.00
$305.76
Ethereum (ETH)
2.32%
$4,273.26
$99.14