bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriIOTA Sahipleri Artık Binance Smart Chain Üzerinde İşlem Yapabilecek

IOTA Sahipleri Artık Binance Smart Chain Üzerinde İşlem Yapabilecek

IOTA ekibi tarafından yayınlanan bir blog yazına göre, Binance borsası tarafından geliştirilen blok zincirinde IOTA token’ı piyasaya sürüldü.

Artık IOTA sahipleri Binance ekosistemindeki merkezi olmayan finans dapp’leri aracılığıyla verim çiftçiliğine başlayabilecek.

Blog gönderisinde şu ifadeler yer alıyor;

”Tamamlayıcı blok zincirleri arasında köprüler kurmak için devam eden çabamızda, sarmalanmış IOTA’nın artık Binance Akıllı Zincir’de mevcut olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Artık, Binance Akıllı Zincir üzerinde sarmalanmış IOTA ile IOTA sahipleri, Binance ağındaki DeFi uygulamalarına katılmak için IOTA Token’ı kullanabilir. Binance Smart Chain ile bu entegrasyonu, birden fazla zincirde likiditeyi artırmanın ilk adımı olarak görürken, diğer varlıkların IOTA ağında yaşama kabiliyetine de hazırlanıyor.”

Binance Akıllı Zincir (BSC), merkezi olmayan finans uygulamaları için yeni bir ekosistem ve Ethereum’a bir alternatif olarak oluşturuldu.

Bununla birlikte geliştirici ekipleri artık BSC’de akıllı sözleşmeler oluşturabilir ve kullanıcılar bunları kullanmak için Ethereum ve diğer blok zincirlerinde olduğundan çok daha düşük ücretler ödeyebilir.

Kullanıcılar artık IOTA token’larını kilitleyebilmek için gönderebilecek ve 1:1 bazında Binance IOTA coinleri alabilecekler. BSC tabanlı IOTA, Binance tabanlı DeFi uygulamalarında kullanılabilecek ve stake etme, getiri çiftliği ve diğer tüm BEP20 token’ları gibi BSC’deki blockchain dapp’larından kar elde edebilecek.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33