bitcoin
Bitcoin (BTC) $39,096.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,348.25
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $312.01
Ana SayfaKripto Para HaberleriIOTA'dan Chrysalis'e Ağ Geçisi 21 Nisan'da Başlayacak: İşte Bilinmesi Gerekenler

IOTA’dan Chrysalis’e Ağ Geçisi 21 Nisan’da Başlayacak: İşte Bilinmesi Gerekenler

IOTA Vakfı, önemli ağ geçişinin zaman çizelgesini doğruladı ve IOTA sahiplerini kimliğe bürünme dolandırıcılıkları konusunda uyardı.

IOTA DLT’nin teknik ilerlemesinin arkasındaki Almanya merkezli kar amacı gütmeyen OTA Vakfı, güvenlik ve teknolojik yönleriyle birlikte Chrysalis’e yaklaşan ağ geçişini kapsayan ayrıntılı bir gönderi yayınladı.

IOTA Vakfı, yayınladığı bir blog yazısında paylaştığı son resmi açıklamasında, Chrysalis ağ geçişinin 21 Nisan’da başlayacağını belirtti. İlk aşamada sahipler, borsalar ve emanetçiler altyapılarını hazırlayabilecekler.

Yükseltmenin kendisi 28 Nisan 2021’de etkinleştirilecek. Kullanıcıların ise token’larını eski IOTA cüzdanı Trinity’den kısa süre önce açıklanan Firefly’a taşımaları gerekmiyor.

IOTA sahipleri, en azından bir Coordicide etkinliği IOTA’nın veri yapılarına nihai ademi merkeziyetçilik getirene kadar bunu yapabilecekler. Kripto paralarını saklama hizmetlerinde (takas, cüzdan vb.) depolayan IOTA sahiplerinden herhangi bir işlem yapması gerekmeyecek ve hizmetler, aktarımı kendi adına gerçekleştirecek.

22 Mart’ta IOTA Vakfı, Chrysalis ağ geçişi için bir başlangıç ​​noktası olarak Firefly’ı başlattı. Yeni cüzdan, yükseltilmiş bir kullanıcı ara yüzüne ve yeniden gözden geçirilmiş bir güvenlik araç setine sahip.

IOTA Sahiplerinin Geçiş Hakkında Bilmesi Gerekenler

Chrysalis geçiş zaman çizelgesinin duyurulmasının yanı sıra, IOTA Vakfı, IOTA token sahiplerini artan kimliğe bürünme dolandırıcılığı konusunda bilgilendirdi.

IF müşteri destek birimlerinin üyelerini temsil ediyormuş gibi davranan dolandırıcılar, IOTA sahiplerinden şifrelerini, başlangıç ​​cümlelerini ve diğer hassas verilerini istiyor.

Dolandırıcılar, bu bilginin uygun defter kurulumuna yardımcı olmak için gerekli olduğunu iddia ederler. IF, çalışanlarının bazı IOTA token’ları göndermesine izin verilmemeli, personelinin hiçbir zaman temel ifadeler veya kişisel bilgiler istemeyeceği bilinmelidir. Bununla birlikte IF, IOTA destekçilerinden tüm şüpheli etkinlikleri projenin resmi Discord odasına bildirmelerini istiyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.22%
$39,096.00
$867.93
Ethereum (ETH)
0.98%
$2,348.25
$23.01