Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Rager; SHROOM Fiyatının İkiye Katlanacağını Düşünüyorum

Rager; SHROOM Fiyatının İkiye Katlanacağını Düşünüyorum

Kripto stratejisti ve ünlü trader Josh Rager, bir aydan kısa bir süre içinde yaklaşık %6.200 oranında yükseliş gösteren yeni bir kripto tokenına dikkat çekti.

Rager, Twitter takipçilerine Shroom.Finance‘ın yerel tokenı SHROOM‘un önümüzdeki 30 gün içinde ikiye katlayabileceğini söyledi.

”SHROOM şu anda 0,01$’a yakın ve eğer MEME bir ay içinde 30$’dan 1600$’a çıkabiliyorsa, SHROOM oyun, DeFi ve NFT arasında köprü kuruyorsa, SHROOM’un mevcut fiyattan 0.50$+’a çıkmaması için hiçbir neden yok. Özellikle önümüzdeki haftalarda LP’ler ödüllendirileceği için likidite eklendiğinde.”

Sushiswap protokolünün bir çatalı olan Shroom.Finance, 10 Milyar Dolar’lık oyun içi varlık endüstrisinde uzmanlaşmış, topluluğa ait DEX’ler oluşturmayı amaçlıyor.

Kaynak: shroom.finance

“Değiştirilebilir ve değiştirilemez oyun içi varlıkların merkezi olmayan bir tarzda serbestçe ticaret yaptığı bir gelecek öngörüyoruz ve bu noktayı alıp bir oyuncular topluluğunun sahipliğini kolaylaştırmak için buradayız.”

Rager, attığı başka bir twette SHROOM için;

”Diyelim ki NFT’ler 2020’yi vuran en sıcak trendlerden biri. Shroom.Finance ekibi, oyun içi varlıkların ticareti ve para basımı için merkezi olmayan bir ekosistem oluşturuyor. Bu, NFT’leri (ERC-721, ERC-1155) ve ERC-20 token standartlarını içerir. SHROOM’a uzun vadede gerçekten yükseliyorum.” dedi.

Roger ayrıca kullanıcıların, Shroom.Finance’ın yeni DEX’i için yakında ikinci çiftçilik turlarına başlayabileceklerini ve SHROOM’larıyla çiftçilik yaparak lansmana katılabileceklerini de söyledi.

CoinGecko‘ya göre, SHROOM 7 Eylül’de 0,00362545$ seviyelerinde işlem görüyordu. O zamandan beri tokenın fiyatı artış gösterdi ve 28 Eylül’de 0.227925$ seviyelerine kadar yükseldi, bu yükseliş yaklaşık %6.200’lük bir artışı temsil ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Popüler

Merkez Bankalarının Dijital Paraları mı Kripto Paralar mı?

Ekonomi profesörü Asaf Savaş AKAT, bir köşe yazısında Bitcoin’i, “Saçma sapan uçuk bir proje mi? Doğrusu bilemiyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Gelişmiş ülke...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

PancakeSwap – Binance’in Yeni Verimli Tarım Protokolü

Binance, kullanıcıların Binance Akıllı Zinciri'nde BEP20 tokenlarını kullanarak likidite sağlamasına olanak tanıyan yeni platformu PancakeSwap'i başlattı. DeFi piyasasının başka...

DeFi

KuCoin Borsasından Çalınan Tokenlar Uniswap Borsasına Taşınıyor

KuCoin kripto para borsasındaki büyük bir hacking olayının ardından siber suçlular, çalınan kriptoları merkezi olmayan borsalara taşımaya devam ediyor.

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...

Ethereum Düzeltmesi, YFI ve UNI Fiyatını %46 Düşürdü

Ethereum fiyat düzeltmesi, YFI ve UNI tokenlarının %46 oranında düşmesine neden olan bir çöküşü tetikledi. Ağustos ayında Bitcoin ve...