Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin JPMorgan Analistleri: Ethereum Fiyatı 1.000 Dolar Olmalı

JPMorgan Analistleri: Ethereum Fiyatı 1.000 Dolar Olmalı

0

JPMorgan Chase’den bazı analistler, ağ aktivitesi ve benzersiz adreslerin sayısı gibi ölçütlere dayalı olarak Ethereum fiyatının çok yüksek olduğunu savunuyorlar.

JPMorgan Chase analistleri, ETH’nin 1.000 dolardan işlem görüyor olması gerektiğine inanıyorlar bu da şu anki fiyatından %70 daha düşük bir rakam. Analistlere göre, şimdiki hatalı değer, artan kurumsal yatırımlar ve ağ iyileştirmelerinden kaynaklanıyor. Bu faktörlerin bir fiyat artışına yol açtığını, ancak mevcut fiyatın gerçek ağ kullanımını yansıtmadığını belirtiyorlar.

Ethereum (ETH)

Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki analistler, ağ aktivitesi ve aktif adres sayısının ETH fiyatıyla orantılı olmadığını söylerken Ether’in şu anki fiyatı CoinMarketCap verilerine göre 4.048 dolar seviyelerinin biraz üzerinde.

Kripto fiyatlarının nadiren katı ve hızlı kurallarla çalıştığını da hatırlamakta fayda var. Analistlere göre ETH fiyatı daha düşük olabilir, ancak ekosistem her zamanki gibi çalışıyor. Kripto topluluğundaki birçok kişi, ağın gittiği yön konusunda oldukça iyimser görünse de, daha hızlı ve daha ucuz olan birçok yeni rakip var. Binance Akıllı Zincir ve Fantom, Ethereum ile iki önemli rakip haline geldi.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version