bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,607.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,969.46
tether
Tether (USDT) $0.998691
binance-coin
Binance Coin (BNB) $451.72
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinKava 5.1 Yükseltmesi Bitcoin Borç Verme Kazancını Artırmayı Hedefliyor

Kava 5.1 Yükseltmesi Bitcoin Borç Verme Kazancını Artırmayı Hedefliyor

Kava kullanıcıları, şirketin en son platform sürümü olan 5.1’i yayınladıktan sonra Bitcoin kredisi yoluyla çift haneli getiri elde edebilecekler.

Kava Labs tarafından desteklenen popüler çok varlıklı DeFi platformu, 5.1 yükseltmesinin yayınlanmasıyla birlikte ağını optimize etti. Şirket, güncellemenin ana faydaları olarak kredilerden elde edilen artan kazanç ve azalan riskleri gösterdi.

Kullanıcılarının birden fazla kripto varlığını üçüncü taraf bir aracıya ihtiyaç duymadan ödünç almak ve ödünç vermek için kullanmasını sağlayan yazılım protokolü, bir basın bülteninde en son gelişmelerini duyurdu.

yapılan açıklamada, 5.1’in piyasaya sürülmesinin, kripto alanına giren kurumsal yatırımcılar ile şirketin platformu arasındaki boşluğu kapatabilecek önemli bir kilometre taşı olduğu belirtildi.

“Bazı kurumsal oyunculara hitap edebilecek bir seçenek, mevcut Bitcoin varlıklarını krediler için teminat olarak kullanmaktır.”

BTC satın alan çoğu büyük şirketin HODLing yaklaşımını benimsemiş olabileceğini fark etmesine rağmen, şirketin açıklaması oldukça büyük bir pasif gelir elde edebilecekleri olası bir senaryoyu vurguluyor.

5.1’in piyasaya sürülmesinin yanı sıra, zincirler arası DeFi para piyasası platformu Hard Protocol, Sürüm 2’nin lansmanıyla birlikte bir yükseltme de aldı.

Yapılan açıklamaya göre Bitcoin’in DeFi’deki rolü hala minimal kalıyor ve bu kurumları birincil kripto para birimi aracılığıyla DeFi’ye maruz kalmaya ikna etmek uzun bir emir. Bununla birlikte, Kava Labs CEO’su Brian Kerr‘in açıkladığı gibi şirket, merkezi olmayan finansmanın faydalarını sunmaya kararlı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.79%
$58,607.00
$1,635.14
Ethereum (ETH)
3.79%
$3,969.46
$150.44