bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,476.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,854.85
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.09
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinKraken CEO'suna Göre 2023 Yılına Kadar Bir Bitcoin Bir Bugatti Değerinde Olacak

Kraken CEO’suna Göre 2023 Yılına Kadar Bir Bitcoin Bir Bugatti Değerinde Olacak

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in dünyanın para birimi haline geleceği bir yere doğru ilerlediğini düşündüğünü söyledi.

Bloomberg ile konuşan BTC savunucusu, kripto para biriminin geleceği ile ilgili yükseliş tahminlerinden bahsetti.

Powell‘a göre BTC, dolar değeri açısından “sonsuza” gidecek, ancak daha da önemlisi dijital para birimi dünyanın para birimi olacak.

Kraken CEO’su, BTC’nin nereye gidebileceğine dair tahminler açısından dolar ile karşılaştırmanın piyasaya bakmanın kusurlu bir yolu olduğunu öne sürdü. İtibari para birimlerinin enflasyonist oranı ve BTC için sınırlı arz ve artan talep nedeniyle, kripto para piyasasının gücüne bakmanın daha iyi yolu, bir spor araba gibi daha somut ve istikrarlı bir şeyin satın alma değerine bakmak olabilir. Powell, bir BTC’nin 2021’in sonunda bir Lamborghini satın alacağından ve bir BTC’nin 2023’e kadar bir Bugatti alacağından bahsetti.

“Kripto topluluğu için, bu tür varlıkları Bitcoin’e karşı ölçmenin daha kolay olduğunu düşünüyorum çünkü doların nerede olacağını asla bilemezsiniz. Şu andan itibaren bir yıl içinde 10 kat daha fazla ABD doları olabilir, bu yüzden Bitcoin’i dolara karşı ölçmek gerçekten zor.”

Bununla birlikte Powell, Ethereum’un lider olduğu altcoin piyasasına gösterilen yeni ilginin, NFT patlamasının bir sonucu olduğuna inanıyor.

“Tüm NFT faaliyeti, Ethereum kullanımını gerçekten artırıyor.”

Ayrıca Powell, son zamanlarda hacim ve değer bakımından patlama yapan bir ağ olan Polkadot’un, ağın hızını ve verimliliğini artırmaya yönelik daha düşük işlem ücretleri ve niş teknolojisinin bir sonucu olarak muhtemelen ilgi kazandığını belirtti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.92%
$41,476.00
$1,625.86
Ethereum (ETH)
6.3%
$2,854.85
$179.86