bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriKripto Para Borsası Abra, Fiat Kredisi Özelliğini Başlattı

Kripto Para Borsası Abra, Fiat Kredisi Özelliğini Başlattı

Kripto para borsası Abra müşterileri, artık teminat olarak kripto verdiklerinde ABD doları ödünç alabilecekler.

Borsanın kurucusu ve CEO’su Bill Barhydt yeni güncelleme hakkında şunları söyledi:

“Yeni ödünç alma özelliğimizi popüler müşteri talebine göre kullanıma sunmaktan heyecan duyuyoruz. İnsanların dijital varlıkları karşılığında ABD doları ödünç almalarına izin vererek, kullanıcılar kripto paralarını satmadan veya gelecekteki fiyat artışlarından vazgeçmeden kripto kazançlarından anında yararlanabiliyorlar.”

Abra Borrow, varlık sınıfına olan ilgi yeni zirvelere ulaşırken, kripto para birimlerine yönelik artan talebi karşılamak için tasarlandı. Kripto sahiplerinin, birçok geleneksel finans hizmetinin aksine, kredi almak için kredi onayına ihtiyacı olmayacak.

Faiz oranları %3,95’ten başlayacak ve krediler 6 ile 24 ay içinde geri ödenecek. Bitcoin, Ethereum, Tether ve Litecoin teminat olarak kullanılabilecek. Bu yeni özellik bugün tüm dünyada ve 31 ABD eyaletinde Abra’nın mobil uygulamasında yayınlandı. Basın açıklamasına göre, yakında daha fazla eyalet eklenecek.

Kripto para borsası, San Francisco’da kuruldu ve o zamandan beri popülaritesini artırdı. Dünya çapında 1 milyondan fazla müşterisi var ve 100’den fazla kripto varlığı üzerinde alım satımı destekliyor.

Kullanıcılar ayrıca varlıklarını platformda tuttuklarında %10’a kadar faiz kazanabilirler. Bir kredi hizmetinin başlatılması, kripto’nun önde gelen borsalarının geleneksel bankaların rollerini üstlenmeye başladığının bir başka işareti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33