bitcoin
Bitcoin (BTC) $32,524.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,071.75
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $290.30
Ana SayfaKripto Para HaberleriKripto Para Borsası FTX Stocktwits'i Satın Almak İstiyor

Kripto Para Borsası FTX Stocktwits’i Satın Almak İstiyor

Kripto para borsası FTX, bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre hisse senedi alım satım uygulaması Stocktwits’e yatırım yapmayı düşünüyor.

Anonim kaynakların haber sitesi Decrypt’e verdiği bilgilere göre, önde gelen kripto borsası FTX, Stocktwits ile 20 milyon dolarlık bir yatırım anlaşması için görüşüyor.

Gelen haberlere göre, bu anlaşma, borsanın ileriki zamanlarda Stocktwits’i doğrudan satın alma seçeneğini de içeriyor. Bununla birlikte, borsanın son sponsorluk anlaşmaları göz önüne alındığında, Stocktwits borsanın bir sonraki pazarlama anlaşması için uygun bir seçim gibi görünüyor.

Stocktwits

2009’da piyasaya sürülen Stocktwits, 2020’de kullanıcı tabanının 3 milyonun üzerine çıktığını gördü ve şu anda 100 milyon doların üzerinde bir değere sahip.

Potansiyel sponsorluk anlaşması, kripto borsası için uzun bir sponsorluk listesinin en sonuncusu. Sadece iki gün önce borsa, Major League Baseball ile beş yıllık bir anlaşma imzaladı.

Daha önce haberini sizlerle paylaştığımız gibi, bu ayın başlarında borsa bir e-spor sponsorluğu için Team Solomid ile ortaklık kurdu. Kripto para borsası, Team SoloMid (TSM) isimli bir e-spor takımına önümüzdeki on yıl içinde 210 milyon dolar ödeyecek. Anlaşmanın bir parçası olarak TSM, web sayfasında, sosyal medyada, turnuvalarda ve başka yerlerde TSM FTX olarak markalanacak.

Borsanın yüksek profilli sponsorlukları bununla sınırlı değil. Kripto para borsası, bu yılın başlarında NBA takımı Miami Heat’in salonu olan American Airlines Arena’nın adını FTX Arena olarak değiştiren 135 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.

Bu son pazarlama girişimleriyle borsa, ana akım bir kitleyi hedefliyor gibi görünüyor. Cesur stratejinin işe yarayıp yaramayacağı henüz belli değil. Fakat spor hayranları, e-spor meraklıları ve hisse senedi yatırımcılarının önümüzdeki birkaç yıl içinde FTX ismini duyması çok muhtemel.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.98%
$32,524.00
$318.74
Ethereum (ETH)
3.52%
$2,071.75
$72.93