Kripto Para Piyasaları Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Kripto para piyasaları, pazartesi sabahı hafif bir düşüşle başladı. Cuma gününden bu yana kripto piyasasında neredeyse %12 oranında bir düşüş olduğu ...

0
kripto para piyasaları hafta başı

Kripto para piyasaları, pazartesi sabahı hafif bir düşüşle başladı. Cuma gününden bu yana kripto piyasasında neredeyse %12 oranında bir düşüş olduğu  görülüyor.

Çok fazla belirgin olmasa da, Bitcoin yaklaşık %2 düşüşle 3.750$ seviyesine çekildi. Ethereum daha büyük bir düşüş yaşayarak 130$ seviyesinin altına düşerek, bu haftaya 126$ seviyesinde başladı.

Bitcoin SV (BSV), %24 düşüşle 63 $ seviyesine, Litecoin (LTC) %2 oranında düşüş gösterdi,fakat muhtemelen yakında 120 $ seviyelerini tekrar zorlamaya başlar. Piyasadaki düşüş eğilimi  NEO‘yu da etkilemiş görünüyor. NEO %4,5 oranında düşerek 8.33$ seviyesine geriledi.

Fiyatında küçük bir iyileşme grafiği gören tek kipto para, %4 artışla 0,083 $ seviyesine yükselen Stellar (XLM) oldu. Bu yükseliş, Tayland’ın  Stellar‘ı ülkede kabul edilecek paralardan biri olduğunu açıklamasından kaynaklanıyor olabilir. Ripple (XRP) da %2,5 civarında bir düşüş gösterdi ve bir kez daha, 0.30 $ seviyesine inmiş gibi görünüyor. Daha küçük olan kripto para birimleri de BitTorrent (BTT), Ethereum Clasic (ETC), ICON (ICX) ve Fetch (FET)’de %4 seviyelerinden %19’a kadar gerilemiş görünüyor.

Ayrıca geçtiğimiz bir kaç gün itibariyle, çeşitli kripto para yatırımcıları ve yorumcuları, Satoshi Vision kripto parasından söz ediyor.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV), bugün orijinal Satoshi Nakamoto teknik belgesini takip eden ve orijinal Satoshi protokolünü ve tasarımını izleyen tek Bitcoin projesidir. BSV, Bitcoin için orijinal vizyonunu koruyan ve büyük ölçüde dünyanın yeni parası ve işletme blok zinciri olmak üzere ölçeklenecek tek kamu blok zinciridir.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.