Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Analiz Kripto Para Piyasaları Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Kripto Para Piyasaları Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Kripto para piyasaları, pazartesi sabahı hafif bir düşüşle başladı. Cuma gününden bu yana kripto piyasasında neredeyse %12 oranında bir düşüş olduğu  görülüyor.

Çok fazla belirgin olmasa da, Bitcoin yaklaşık %2 düşüşle 3.750$ seviyesine çekildi. Ethereum daha büyük bir düşüş yaşayarak 130$ seviyesinin altına düşerek, bu haftaya 126$ seviyesinde başladı.

Bitcoin SV (BSV), %24 düşüşle 63 $ seviyesine, Litecoin (LTC) %2 oranında düşüş gösterdi,fakat muhtemelen yakında 120 $ seviyelerini tekrar zorlamaya başlar. Piyasadaki düşüş eğilimi  NEO‘yu da etkilemiş görünüyor. NEO %4,5 oranında düşerek 8.33$ seviyesine geriledi.

Fiyatında küçük bir iyileşme grafiği gören tek kipto para, %4 artışla 0,083 $ seviyesine yükselen Stellar (XLM) oldu. Bu yükseliş, Tayland’ın  Stellar‘ı ülkede kabul edilecek paralardan biri olduğunu açıklamasından kaynaklanıyor olabilir. Ripple (XRP) da %2,5 civarında bir düşüş gösterdi ve bir kez daha, 0.30 $ seviyesine inmiş gibi görünüyor. Daha küçük olan kripto para birimleri de BitTorrent (BTT), Ethereum Clasic (ETC), ICON (ICX) ve Fetch (FET)’de %4 seviyelerinden %19’a kadar gerilemiş görünüyor.

Ayrıca geçtiğimiz bir kaç gün itibariyle, çeşitli kripto para yatırımcıları ve yorumcuları, Satoshi Vision kripto parasından söz ediyor.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV), bugün orijinal Satoshi Nakamoto teknik belgesini takip eden ve orijinal Satoshi protokolünü ve tasarımını izleyen tek Bitcoin projesidir. BSV, Bitcoin için orijinal vizyonunu koruyan ve büyük ölçüde dünyanın yeni parası ve işletme blok zinciri olmak üzere ölçeklenecek tek kamu blok zinciridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Kripto Para Piyasası Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Bitcoin fiyatı, ABD hisse senedi vadeli işlemlerindeki artışların ardından yükselişine devam etti. Kripto para piyasasında yaşanan olumsuz haberlere...

Bitcoin Fiyatı Son Haberlere Rağmen Durgun: Fırtına Öncesi Sessizlik Mi?

Dün yayınlanan OKEx haberleri kripto para fiyatlarını düşürdü, ancak çoğu kripto para depolanmayı durdurdu. Bitcoin fiyatı 11.350$, Ethereum fiyatı ise 370$ civarında...

BTC Fiyatı 3 Ay İçinde 20.000 Dolar Olabilir; Mohit Sorout

Mohit Sorout, BTC fiyatı mevcut aralıktan çıktığında üç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebileceğini söylüyor. Bitcoin fiyatı...

OKEx Olayından Sonra Bitcoin Fiyatı 30 Dakika İçinde Aniden Düştü

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx, para çekme işlemlerini askıya aldıktan sonra, Bitcoin fiyatı sadece 30 dakika içinde %3...