Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Kripto Para Piyasalarında Hafta Sonu Hareketleri

Kripto Para Piyasalarında Hafta Sonu Hareketleri

Kripto para piyasası, Cumartesi günü itibariyle hala durgun. BTC hareketsiz, ETH düz bir çizgide, Binance Coin hala yuvarlanıyor, Litecoin uyanıyor. Hafta sonu itibariyle kripto para piyasları biraz daha iyimser, görünüyor ancak hareketler hala zayıf. Birkaç altcoin şu an için toplam piyasa değerini 130 milyar doların üzerinde tutuyor.

Hafta boyunca hareketsiz olan Bitcoin, bir ara 3.900$ ‘lık işlem hacmine dokundu. Çok geçmeden tekrar işlem gördüğü 3.860 $ seviyesine geri döndü. BTC 3.900 $ seviyesini aştığı zaman, piyasada daha büyük bir hareket olacak gibi görünüyor.

Ethereum tüm hafta 140 doların altında seyrediyor. Ancak ETH zayıflamaya başladı ve fazla yükselmeden önce 130 $ seviyelerine hızla geri çekilebilir. XRPson 24 saat boyunca sabit kaldı ve ETH ile arasındaki fark şuan 1 milyar doların üstünde.

İlk on kripto arasındaki en büyük hareket yine Binance Coin‘de gibi görünüyor. BNB,% 10 artışla 10.8 $ ‘dan 11.8 $’ a yükseldi. BNB ve XLM’in 1.63 milyar dolara yakın işlem hacmi mevcut. Tron, onuncu sıraya gerilemesiyle birlikte % 4 oranında düşüş yaşadı. Litecoin ayrıca % 3’lük bir artışla LTC’yi 48 $ seviyesine çıkardı. Diğer kripto paralar oldukça hareketsiz görünüyor.

IOTA şu anda küçük bir hareket yapan tek altcoin. % 2′ lik kazanç fiyatı 0.294 $ seviyesine çıkardı. Diğer tüm kriptolar, dünkü fiyatla neredeyse aynı seviyede. Bugünün Fomo yükselişi şu anda Ravencoin‘de görünüyor, çünkü % 26’lik bir artış onu haftanın en iyi çıkış yapan kriptosu yapıyor.

Toplam kripto piyasası değeri dün ve bugün  tam olarak 130 milyar $ seviyesindeydi. Geçen hafta sonundan buyana kripto pazarları % 3 oranında geriledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...

Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar’a Çıkacağını Söylüyor

Bitcoin fiyatının 2019 yılında 11.600$ seviyelerinden 6.400$ seviyelerine düşeceğini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC fiyatının patlayacağına ve 100.000$ seviyelerine yükselmeye başlayacağına...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...