bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,852.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,958.42
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $451.94
Ana SayfaAnalizKripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47’si ABD Doları’na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO, VeChian incelemesi sizlerle…

18 Eylül itibariyle, toplam kripto para piyasasının değeri son 24 saatlik dönemde %2 artış göstererek 359 Milyar Dolar seviyelerine yükseldi.

Bu yazımızda, son iki günde Binance Coin, Neo ve VeChain tokenlarında ne gibi gelişmeler yaşandığını inceleyeceğiz.

Binance Coin (BNB)

BNB şu anda son 24 saatlik ölçek göz önüne alındığında %4.99 artış ile 28.20$ seviyelerinde işlem görüyor.

CryptoCompare‘den alınan görüntü

Geçtiğimiz iki hafta içinde BNB fiyatı kripto para piyasasında %31,34 artış gösterdi ve 21,47$ seviyelerinden 28.20$ seviyelerine çıktı.

CryptoCompare‘den alınan görüntü

Binance bugün, yeni başlatılan Binance Akıllı Zinciri denerken yaptıkları hatalar sebebiyle token kaybeden kullanıcılara yardım etmeyi amaçlayan yeni bir girişim olan BNB Öncü Yakma Programı‘nı duyurdu. Bu program kapsamında Binance, kabul edilen vakalar için kullanıcıların kayıplarını karşılayacak ve bu kayıp tokenları üç aylık BNB token yakma kapsamında yanmış olarak kabul edecek.

Neo (NEO)

NEO, son 24 saatlik ölçek göz önünde bulundurulduğunda %18.19 artışla 25.40$ seviyelerinde işlem görüyor.

CryptoCompare‘den alınan görüntü

Flamingo Finance; Neo blok zincirinde çalışan, birlikte çalışabilir bir tam yığın DeFi protokolüdür. Birlikte çalışabilir DeFi, “Neo, Ethereum, Ontology, COSMOS SDK tabanlı Ağlarda kripto varlıklarına sorunsuz erişim” anlamına geliyor.

Dün Flamingo Ekibi, kullanıcılarının aynı anda hem Ethereum (Flamincome) hem de Neo (Flamingo) için katlanmış getiriler sağlamasına olanak tanıyan yeni bir getiri artırma aracı olan Flamincome için yol haritasını duyurdu.

Singapur merkezli kripto para odaklı hedge fonu Three Arrows Capital‘in Kurucu Ortağı ve CEO’su Su Zhu, dün Ethereum’daki getiri çiftçilerinin bu çapraz zincir DeFi çözümüne neden daha yakından bakmak isteyebileceklerini açıkladı:

VeChain (VET)

VET ise, son 24 saatlik ölçekte %13.39 artış gösterdi ve şu anda 0.0144$ seviyelerinde işlem görüyor.

CryptoCompare‘den alınan görüntü

Dün, VeChain Vakfı, VeChain’in resmi olarak Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği İttifakı (CAFA)‘na konsey üyelerinden biri olarak katıldığını ve VeChain’in ittifakın tek halka açık blockchain teknolojisi sağlayıcısı olacağını söyledi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.68%
$58,852.00
$2,165.75
Ethereum (ETH)
5.36%
$3,958.42
$212.17