Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Kripto Para Piyasa Değeri Önümüzdeki Aylarda %40 Oranında Artabilir

Kripto Para Piyasa Değeri Önümüzdeki Aylarda %40 Oranında Artabilir

Kripto para piyasaları toplam değeri 200 Milyar $ seviyesine doğru ilerliyor. Bir kaç haftadır, Bitcoin ve diğer kripto paralar yükseliş eğilimindeler. Uzmanlar, kripto para piyasaları hakkında farklı yorumlarda bulunuyor.

Toplam kripto piyasa değeri yakın gelecekte de büyümeye devam edebilir. Kripto yorumcusu ve yatırımcısı Mind Trader paylaştığı tweette, yakın gelecekte pazar değerinin 225 milyar $ seviyesine ulaşabileceğini belirtti.

”Şuan, toplam kripto para piyasa hacmi 161.9 milyar dolar. 158 milyar dolar ve 144 milyar dolar bantlarında önemli destek seviyeleri mevcut. Dahası, 180 milyar dolar seviyesi aşılabilirse, 225 milyar doları görmek mümkün olabilecek.”

Ancak, 180 Milyar Dolar seviyesini aşmak, yakın zamanda bu seviyeden dönüldüğü için şimdilik zor olabilir. Bitcoin ve birkaç kripto para son 24 saat içinde %10’dan fazla düşüş gösterdi.

Eğer kripto piyasası 225 Milyar Dolar seviyelerine ulaşabilirse, bu kesinlikle ayı piyasasının bittiği ve kripto para birimlerinin bir kez daha yükselmeye başladığı anlamına gelir.

Bitcoin’in düşüşü, kripto pazarında hemen kendini hissettiriyor. Son yıllarda, Bitcoin’in pazar üzerindeki hakimiyeti 2017 yılında %86 iken, 2018 yılında %32’ye düşmüştü. 2019 yılının ilk çeyreğinde ise Bitcoin, %52 pazar üstünlüğüne sahip. Eğer altcoinler yakın gelecekte büyümeye devam ederse, Bitcoin için işler değişebilir.

Bitcoin, Ağustos 2018’den bu yana %50’nin üzerinde bir pazar üstünlüğüne sahip. Ocak 2018‘de altcoinler boğa piyasasını yaşadığında Bitcoin, pazar hakimiyeti açısından ilk sırayı kaybetmeye çok yakındı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...