Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

Geçtiğimiz Cuma, kripto odaklı girişim sermayesi şirketinin ortağı olan Blockchain Capital, Bitcoin fiyatının kısa süre sonra “en dip” noktasını bulduktan sonra artmaya devam edeceğini iddia etti.

Bu sene kripto piyasası, bazı masif değişikliklere, yüksek yüzdelere ve düşük seviyelere tanık oldu, ancak geçen hafta piyasalar genel olarak olumlu görünüyordu. Çarşamba günü, TD Ameritrade, tüketicilerin düzenlenmiş bir platformda dijital para birimlerine yatırım yapabilmeleri için ErisX adlı bir borsaya yatırım yaptığını duyurdu. Perşembe günü, kripto para endeks fonu lideri Bitwise Asset Management, Bitcoin ödemelerini daha hızlı hale getirmek için üç yeni ürünü ortaya çıkardı.

Geçen hafta 6,600$‘lık bandı aşan Bitcoin için iyi bir seçimdi. Bitcoin fiyatı pek tahmin edilemez ve çok uçucu olsa da, bazıları geleceğin Bitcoin için parlak olduğuna inanıyor. Spencer Bogart, Bitcoin’in “dip” seviyeyi gördüğünü ve devamında durumun iyi olacağına inananlardan biri.

“En yüksek seviyeden yaklaşık yüzde 70 oranında düşüş yaşadık, bu yüzden bitcoin’in ve pazarın geri kalanının da diplere yakın olduğunu düşünüyorum. Geçen yılın sonuna doğru, boğa piyasasının zirvesindeyken, kötü haberlerin piyasalar üzerinde hiçbir etkisi olmayacak gibi görünüyordu… ”

Kripto uzmanı, piyasanın söz konusu olaylara hızlı tepki vermeyeceğinden emin olmakla birlikte, girilen kurumsal sermayenin, bir sonraki boğa hareketi için basamak taşları olduğunu düşünüyor.

“Biraz zaman alacağımı düşünüyorum, ama bu haberlerin her biri, bir sonraki boğa piyasasında kripto şenlik ateşine atacağımız birer parçadır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

CBDC Nedir? Özellikleri Nedir?

Merkez Bankası Dijital Para Birimi yani kısa adıyla CBDC, belirli bir devletin para biriminin dijital biçimini temsil eder ve ülkenin yetkili para...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...