Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

Geçtiğimiz Cuma, kripto odaklı girişim sermayesi şirketinin ortağı olan Blockchain Capital, Bitcoin fiyatının kısa süre sonra “en dip” noktasını bulduktan...

0

Geçtiğimiz Cuma, kripto odaklı girişim sermayesi şirketinin ortağı olan Blockchain Capital, Bitcoin fiyatının kısa süre sonra “en dip” noktasını bulduktan sonra artmaya devam edeceğini iddia etti.

Bu sene kripto piyasası, bazı masif değişikliklere, yüksek yüzdelere ve düşük seviyelere tanık oldu, ancak geçen hafta piyasalar genel olarak olumlu görünüyordu. Çarşamba günü, TD Ameritrade, tüketicilerin düzenlenmiş bir platformda dijital para birimlerine yatırım yapabilmeleri için ErisX adlı bir borsaya yatırım yaptığını duyurdu. Perşembe günü, kripto para endeks fonu lideri Bitwise Asset Management, Bitcoin ödemelerini daha hızlı hale getirmek için üç yeni ürünü ortaya çıkardı.

Geçen hafta 6,600$‘lık bandı aşan Bitcoin için iyi bir seçimdi. Bitcoin fiyatı pek tahmin edilemez ve çok uçucu olsa da, bazıları geleceğin Bitcoin için parlak olduğuna inanıyor. Spencer Bogart, Bitcoin’in “dip” seviyeyi gördüğünü ve devamında durumun iyi olacağına inananlardan biri.

“En yüksek seviyeden yaklaşık yüzde 70 oranında düşüş yaşadık, bu yüzden bitcoin’in ve pazarın geri kalanının da diplere yakın olduğunu düşünüyorum. Geçen yılın sonuna doğru, boğa piyasasının zirvesindeyken, kötü haberlerin piyasalar üzerinde hiçbir etkisi olmayacak gibi görünüyordu… ”

Kripto uzmanı, piyasanın söz konusu olaylara hızlı tepki vermeyeceğinden emin olmakla birlikte, girilen kurumsal sermayenin, bir sonraki boğa hareketi için basamak taşları olduğunu düşünüyor.

“Biraz zaman alacağımı düşünüyorum, ama bu haberlerin her biri, bir sonraki boğa piyasasında kripto şenlik ateşine atacağımız birer parçadır.”

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.