bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,652.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,220.99
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $583.04
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinLark Davis, 100 Kat Artacağına İnandığı 3 Kripto Parayı Açıkladı.

Lark Davis, 100 Kat Artacağına İnandığı 3 Kripto Parayı Açıkladı.

Ünlü kripto analisti ve traderı Lark Davis, 100 kat artacağına inandığı altcoinleri açıkladı. Ayrıca Davis, bu altcoinlerin oracle alanında hızla büyüyen Chainlink (LINK) hakimiyetine de meydan okuduğunu belirtti.

Lark Davis‘in 100 kat artış yaşayacağına inandığı ilk kripto para, Band Protocol (BAND).

Lark Davis, 150 Milyon Dolar piyasa değerine sahip olan BAND’in Chainlink’in önceki zirvelerine yetişmesini sağlayacak bir yükseliş için hazır olduğuna inanıyor. Lark Davis konu hakkında;

“Bugün bahsedeceğimiz üç oracle arasında BAND şüphesiz ki şu anda Chainlink’in en büyük rakibi. Bazı çok ünlü olanlar da dahil olmak üzere bir sürü farklı kripto ile ortaklık kurdu. TRON (TRX), Fantom (FTM), Nervos (CKB), Binance Smart Chain, dForce (DF), ICON (ICX), Elrond (EGLD), Gravity, Waves (WAVES)” dedi.

Davis‘in listesinde bulunan ikinci kripto para ise, proof of work ağını kullanan Tellor (TRB).

Lark Davis’e göre bu proje, madencilerin verileri on-chain aktarmadan ve akıllı sözleşmeleri güçlendirmeden önce derlemelerine olanak tanıyor. Tellor’un son zamanlarda büyük bir değişiklik yaptığını da söyleyen Davis, 33 Milyon Dolar piyasa değerine sahip Tellor’un Chainlink’in mevcut piyasa değerine ulaşabilmesi için 100 kattan fazla büyümesi gerektiğini belirtti. Lark Davis Tellor hakkında;

“Tellor v2 yükseltmesi aslında henüz piyasaya sürüldü ve bu da zincirdeki verileri yerleştirme hızı açısından büyük bir performans yükseltmesi getiriyor. Blok başına daha fazla veri noktası da ekleniyor. Daha iyi güvenlik parametrelerinin yanı sıra token ücreti yakma işlemine sahibiz, bu da Tellor’un uzun vadeli fiyat takdiri için çok büyük.” dedi.

Ünlü analist ve trader Lark Davis‘in listesindeki son oracle projesi ise DIA.

Lark Davis konuya yönelik yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“DIA, piyasa aktörlerinin güvenilir verileri tedarik etmesine, paylaşmasına veya kendilerini tanıtmalarına olanak tanıyan açık kaynaklı bir oracle platformudur. DIA, özellikle DeFi ekosistemi için oluşturuldu. DIA token sahipleri, kripto-ekonomik teşvikler ve yönetişim tokenlarını stake etme yoluyla verileri dahili olarak yönetir, elde eder ve doğrular.”

Lark Davis, DIA’ın geleneksel finans için API’lar sağlayabileceğini ve gerçek dünya verilerini blok zinciri dünyasına bağlayabileceğini de söyledi. Davis ayrıca Chainlink’in piyasa değerine yaklaşması için DAI’ın 100 kat yükselmesi gerektiğini de söyledi.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.32%
$56,652.00
$747.81
Ethereum (ETH)
2.47%
$4,220.99
$104.26