bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,196.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,113.61
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $481.42
Ana SayfaGenelLark Davis, Yatırım Yaptığı İki Altcoinin 200 Kat Artabileceğini Söylüyor

Lark Davis, Yatırım Yaptığı İki Altcoinin 200 Kat Artabileceğini Söylüyor

Kripto para analisti ve traderı Lark Davis, bazı düşük değerli altcoinlerin mevcut boğa koşusu sırasında değerinin 200 kat artabileceğini söylüyor.

yayınladığı yeni bir YouTube videosunda izleyicileriyle buluşan Davis, büyük getiri arayan yatırımcıları bazı riskler almaya teşvik ediyor. Daha düşük hacimli kripto paraların büyük kazançlar sağlama olasılığının çok daha yüksek olduğunu söylüyor.

Lark Davis

“Şu anda, piyasa değeri 100 Milyon Dolar’ın altında olan kripto paralara bakıyorum ve bunlar 50 kat, bunlar 100 kat, belki bazıları 200 kat artacak diye düşünüyorum. Orada pek çok fırsat var. Eğer almaya hazırsanız, bu sizin mali bağımsızlık şansınızdır.”

Davis, CoinGecko‘ya göre sırasıyla 162. ve 427. sıradaki kripto paralar olan Oasis Network (ROSE) ve Ramp (RAMP) satın aldığını söyledi.

Lark Davis, daha düşük değere sahip kripto paralara yatırım yaparken, temelde güçlü konseptler, kamu geliştirme ekipleri ve büyük destekçiler aradığını söylüyor. Ayrıca portföyünün %1-2’den fazlasını bu küçük projelere çok nadiren koyduğunu söylüyor.

“Daha büyük kazançlar gelecek. Bu heyecan verici bir şey. Kartlarınızı doğru oynarsanız, önümüzdeki birkaç ay hayatınızın en iyi mali dönemlerinden biri olabilir. Şimdi bu, doğru kripto paralara yatırılan birkaç bin doların birkaç yüz bin dolara dönüştüğünü gerçekten izleyebileceğiniz zamandır.”

”Bunun çılgınca geldiğini mi düşünüyorsunuz? Pekala, size şunu söyleyeyim, bu tür kazançlar tam olarak son boğa koşusu sırasında olanlardır. Kripto paralar çok kısa sürede yüzde binlerce kazanç elde etti.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.89%
$61,196.00
$544.64
Ethereum (ETH)
3.34%
$4,113.61
$137.39