bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,485.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,481.06
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.28
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinLark Davis, Az Bilinen Üç Kripto Paranın Patlayacağını Söyledi

Lark Davis, Az Bilinen Üç Kripto Paranın Patlayacağını Söyledi

Ünlü trader, bir sonraki uzun vadeli Bitcoin boğa koşusunda az bilinen üç kripto paranın patlamaya hazır olduğunu söyledi.

Lark Davis, YouTube ve Twitter’da Ethereum’un rakibi Polkadot üzerine inşa edilmiş seçkin birkaç kripto varlığını inceledi.

Ünlü traderın listesinin başında Ocean Protocol (OCEAN) yer alıyor. Davis, Ocean’ın büyüme potansiyelini, şirketlerin verilerini verimli bir şekilde satmalarına ve diğer firmalardan güvenli bir pazarda veri satın almalarına izin vermesine bağlıyor.

Ocean hakkında konuşan Lark Davis;

”Yani Ocean ile, temelde herkesin gelip kendi veri pazarını açmasını çok kolaylaştırıyorlar. Ayrıca, verilerinizi belirteçli veriler aracılığıyla güvende tutmaya yardımcı olurlar. Ocean, bu tokenize edilmiş verileri satın almanıza ve satmanıza izin verirken aynı zamanda bu veriler üzerindeki gizliliğinizi ve güvenliğinizi de koruyacak.” dedi.

Ünlü traderın listedeki ikinci kripto para, enerji sektörünü dönüştürme kapasitesine sahip olduğunu söylediği bir protokol olan Energy Web (EWT).

“Energy Web’in amacı, enerji sektörü için en önemli blokzinciri ağı olmaktır. Şimdi açıkça görülüyor ki, burada gerçekten büyük bir kullanım alanı yelpazesine hitap eden çeşitli uygulamalar inşa edilebilir. Örneğin; elektrikli araç şarjı, eşler arası enerji ticareti, enerji sertifikaları, şirketler, işletmeler ve diğer şeyler arasında enerji ticareti gibi şeyler.” dedi.

Davis, Energy Web’in enerji üretim altyapısında büyük ölçüde modası geçmiş küresel şebekeyi yükseltmeye yardımcı olmak için, doğru zamanda piyasaya sürülen doğru teknoloji çözümü olabileceğine dair pek çok vaatte bulunduğunu iddia ediyor.

“Önümüzdeki on yıl içinde, küresel olarak elektrik altyapımızda büyük bir yükseltme olacağını göreceğiz ve blokzinciri – Energy Web gibi bir şey kendisini tam da bu resmin merkezinde bulabilir.”

Listedeki son Polkadot tabanlı varlık ise, Davis’in “Polkadot’un ekosisteminin gelişiminin kanayan kenarı” olarak adlandırdığı Kusama.

“Kusama aslında Polkadot ile aynı teknoloji üzerine kurulmuş ancak kendi paraşütlerine, daha hızlı bir yönetişim biçimine ve kendi doğal KSM tokenına sahip olan Polkadot’a paralel bir ağ. Kusama’nın amacı, Polkadot kripto para birimlerine gidebilecekleri, deneyebilecekleri, yenilik yapabilecekleri, oynayabilecekleri bir ortam sağlamaktır.”

Davis, Kusama’nın geleceğinin özellikle Polkadot’un başarısına bağlı olduğunu belirtiyor.

“Polkadot üzerine inşa edilecek her şey muhtemelen önce Kusama’dan geçecek. Yani Polkadot büyüdükçe Kusama da büyüyecek.”

Kusama’nın nispeten düşük piyasa değeri nedeniyle muazzam bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu söyleyen Davis;

“Kusama’nın mevcut pazar değeri Polkadot’un 1/15’ine benziyor, bu yüzden bazı hastalıklı kazançlar için bir miktar potansiyele sahip olabilir.” dedi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.79%
$48,485.00
$867.88
Ethereum (ETH)
0.29%
$3,481.06
$10.10