bitcoinBTC/USD
$39,944.00
ethereumETH/USD
$2,534.39
tetherUSDT/USD
$1.00
binance-coinBNB/USD
$365.86
Ana SayfaKripto Para HaberleriLedger, Donanım ve Yazılım Cüzdan Portföyüne DeFi Ürünleri Ekleyecek

Ledger, Donanım ve Yazılım Cüzdan Portföyüne DeFi Ürünleri Ekleyecek

Şu anda değeri 1,5 milyar dolar olan Ledger, donanım ve yazılım cüzdan portföyüne yeni ürünler eklemeyi hedefliyor.

İlk çeyrekte gelirlerinde çarpıcı bir büyüme yaşayan kripto para güvenlik ve altyapı şirketi Ledger, 10T Holdings liderliğindeki yeni yatırım turunu tamamladı.

Ledger Nano S ve Nano X donanım cüzdanlarıyla tanınan şirket, 380 milyon dolarlık C Serisi yatırım turunun tamamlandığını duyurdu ve bu da şirkete 1,5 milyar dolarlık bir değerleme kazandırdı.

Ledger’in B Serisi yatırımcıları ise; Cathay Innovation, Draper Associates, Draper Dragon, Draper Esprit, DCG, Wicklow Capital, Tekne Capital, Uphold Ventures, Felix Capital, Inherent, Financière Agache (Groupe Arnault) ve iAngels Technologies oldu.

Ledger

Ledger CEO’su Pascal Gauthier, C Serisi yatırım turunun şirketi bir dijital varlık güvenlik şirketinden tüm dijital varlık ekosistemine giden güvenli bir ağ geçidine dönüştüreceğini söyledi.

“Bu endüstri hızla ana akım haline geliyor ve tüm finans sektörünü ve ötesini yeniden şekillendiriyor.”

Ledger, 380 milyon doları yeni ürünler geliştirmek ve şirketin cüzdan yazılımı Ledger Live’a merkezi olmayan finans çözümleri eklemek için kullanacak. Şirket ayrıca bulut tabanlı bir dijital varlık saklama hizmeti olan Ledger Enterprise Solutions’ı güçlendirmeyi de planlıyor.

Yapılan duyuruda, dijital varlıklar daha yaygın hale geldikçe Ledger, ürünlerinde tutulan varlıkların hacminin artmasını bekliyor. Şirket; NFT’leri, gayrimenkulleri ve diğer blok zinciri tabanlı varlıkları içerecek şekilde çeşitlendiğinden, kendisini ekosisteme güvenli bir ağ geçidi olarak konumlandırmak istiyor.

Bu yılın başlarındaki boğa piyasası sayesinde şirket, 2021’in ilk çeyreğinde gelirlerinde %500’lük bir artış gördü. Şirket, eski eToro ve Opera liderlerini işe aldı ve hala işgücünü genişletmek istiyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.28%
$39,944.00
$111.84
Ethereum (ETH)
0.48%
$2,534.39
$12.17