bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,934.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,961.72
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $356.68
Ana SayfaKripto Para HaberleriLedgerX, Brave New Coin (BNC) İle Ortaklık Kuruyor

LedgerX, Brave New Coin (BNC) İle Ortaklık Kuruyor

Kripto para vadeli işlemler ve opsiyon borsası LedgerX, Brave New Coin ile yeni ortaklığını bugün açıkladı.

Brave New Coin , LedgerX’e yüksek frekanslı Bitcoin (BTC) ve kalıcı ürünler için Ethereum (ETH) fiyat akışları sağlayacak. Fakat borsa, bu beslemeleri henüz gözden geçirilmesi ve onaylanması için Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’na (CFTC) sunmadı.

LedgerX, o zamanlar bunun etrafında bir karışıklık var gibi görünse de, CFTC tarafından düzenlenen ilk kripto para birimi türevleri borsasıydı. Ayrıca borsa, Digital Finance Group, Lightspeed Venture Partners, Miami International Holdings, Google Ventures ve SV Angel gibi şirketler tarafından da desteklenmektedir.

LedgerX CEO’su Zach Dexter konu ile ilgili şunları söyledi;

“Kalıcı ürünler geliştirmeye başladığımızda, Brave New Coin’in dijital varlık altyapısının ve yeteneklerinin kullanıcılarımıza en iyi ürünü sunmamıza yardımcı olmak için anahtar olduğunu anladık. BNC, 2021’de teklifimizi büyütürken ihtiyacımız olan desteği bize sundu.”

Borsa, kısa süre önce, 1099-B formlarını oluşturmak ve ticari müşterilerine sunmak için Lukka ve IHS Markit’i seçtiklerini duyurdu. Vergi raporlamasının artan önemi ise kripto para alanı daha da olgunlaştıkça bu hareketi sürdü.

Borsa, 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana, var olan en önemli Bitcoin opsiyon pazarlarından biri haline geldi. Bugüne kadar 10 Milyon’dan fazla opsiyon ve takas sözleşmelerini takas etti.

Brave New Coin ise geçen yılın başlarında piyasaya sürülmesine rağmen, kripto para birimi endeksi altyapısı büyük kurumlardan yüksek talep gördü. Müşterilerinin listesi Toronto Vadeli İşlem Opsiyonları ve Takas Borsası’nı (tFOSE) ve ayrıca BTSE kripto para birimi değişimini içermektedir.

BNC ayrıca pazardaki diğer çeşitli oyunculara veri ve dizin çözümleri sağlıyor. Bu liste NASDAQ, Dow Jones Factiva, Refinitiv ve hatta Amazon Alexa’yı içeriyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.82%
$42,934.00
$352.06
Ethereum (ETH)
2.1%
$2,961.72
$62.20