bitcoin
Bitcoin (BTC) $43,112.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,954.63
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $357.04
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinLitecoin Sahipleri Spark (FLR) Ödüllerini Nasıl Alabilir?

Litecoin Sahipleri Spark (FLR) Ödüllerini Nasıl Alabilir?

Son zamanlarda Flare Networks ekibi, XRP tabanlı FXRP token’larının yanı sıra araçlarına başka bir varlık daha ekleme kararı aldı.

Çok beklenen Flare blok zincirinin destekçileri olan Flare Community, XRP ve Litecoin (LTC) sahipleri arasında ödüllerin nasıl dağıtılacağına dair bazı ayrıntıları paylaştı. Sofistike olmasına rağmen, bu tasarım her iki blok zincirinin meraklılarına sayısız fırsat sunacak.

Topluluk tarafından yönetilen bir hesap tarafından yapılan açıklayıcı bir gönderiye göre, Flare mekanizmalarındaki birçok varlık için desteğin uygulanmasının ardındaki mantık oldukça basit. Birçok F-Token (Flare tabanlı token) ile FLR’ye olan talep artacak be bu nedenle değeri katalize edilecek.

8 Ocak 2020 tarihinde Flare Networks, Litecoin’in canlı yayına katılarak blok zincirine entegre edileceğini duyurdu. Beşinci en büyük kripto para birimi, tutkulu bir topluluğa sahip iste bu nedenden dolayı bu entegrasyon, Flare’nin potansiyel kullanıcı tabanı genişletecek gibi görünüyor.

Flare Community temsilcileri, Litecoin sahiplerine FLR ödemelerinin özel bir Litecoin ödül havuzundan geleceğini açıkladı. Bu amaç için 5.000.000.000 Spark (FLR) token önbelleği korundu.

Açıklayıcı bir YouTube videosunda Flare Topluluğu, tüm F-Assets sahiplerinin (FXRP, FLTC vb.) pasif gelir elde edeceğini duyurdu. Program çerçevesinde, ödemeler her gün sahiplerinin cebine düşecek. Güncel F-Asset / FLR fiyatlarına göre de güncel bir ödeme tutarı hesaplanacak.

Son zamanlarda, Flare Networks CEO’su Hugo Philion, Raoul Pal‘ın Real Vision Crypto televizyon kanalıyla yaptığı röportajda, izleyicilere ekibinin Mayıs 2021’de ana ağda Flare blockchain’i başlatmayı planladığını bildirdi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.72%
$43,112.00
$1,603.77
Ethereum (ETH)
6.02%
$2,954.63
$177.87