Loopring (LRC) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Loopring, genellikle çapraz blok zincir ticaretinden kaynaklanan doğal risk olmadan blok zincirleri arasında kripto token alım satımına izin veren merkezi olmayan bir otomatik yürütme sistemidir.

Loopring, merkezi kripto para borsalarının dezavantajlarını azaltmak amacıyla merkeziyetsiz bir değişim sunmayı hedefliyor. Ayrıca Loopring, hedefinin hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların en iyi yönlerini birleştirerek, hibrit bir hizmet sunmak olduğunu söylüyor.

Loopring ekibine göre kripto para sektöründeki merkezi borsalar oldukça popüler ve kullanışlı olsa da kullanıcı ve platform arasında fonu tutan bir merkez görevi gördüğü için regülasyon riskleri, şeffaflık ve saldırılar gibi bazı dezavantajlar barındırıyor. Loopring merkeziyetsiz borsalardaki blok zincirinin ölçeklenebilirlik sorunu veya parçalanmış likidite gibi sorunları olduğunu öne sürüyor.

Proje, yenilikçi hibrit çözümler ile bu verimsizlikleri azaltarak kripto para dünyasını hem merkeziyetsiz hem de merkezi borsaların faydaları ile buluşturmayı amaçlıyor.

Loopring projesi, ilk olarak Aralık 2019’da Ethereum üzerine inşa edilen LRC token halka açıldı. Loopring’in yaratıcısı Çinli bir yazılım mühendisi ve girişimci olan Daniel Wang’dir.

LRC Nereden Alınır?

Peki LRC tam olarak nasıl alınır? Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

LRC Nasıl Alınır?

  1. LRC satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna LRC yazın ve LRC/USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “LRC AL” alanına, almak istediğiniz LRC miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından LRC Nasıl Alınır?
spot_img

Bunları Kaçırma

StormGain Borsa İncelemesi

Kripto sektörü içerisinde yer alan en iyi borsalardan birisi...

Binance, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün son zamanların en popüler...

Kripto Para Cüzdanı Türleri Nelerdir?

Kripto para cüzdanı kısaca bir blockchain ağıyla etkileşim kurmaya yardımcı olan...

BitTorrent Token (BTT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

THORChain (RUNE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

Harmony (ONE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....
- Advertisement -spot_img