bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,682.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,846.24
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $335.00
Ana SayfaKripto Para HaberleriMark Cuban, Yeni Bir NFT Pazarı Kuruyor

Mark Cuban, Yeni Bir NFT Pazarı Kuruyor

Dallas Mavericks’in sahibi milyarder Mark Cuban, dijital sanat ve koleksiyon ürünleri için yeni bir galeri açtığını doğruladı.

Cuban, Lazy.com adlı yeni projenin, sanat eserleri için etkili bir çevrimiçi galeri olduğunu söyledi. Ayrıca Cuban, içerik oluşturucuların kendi sanatlarını yaratabilecekleri ve basabilecekleri birkaç yer olsa da, NFT’leri sergilemenin basit bir yolu olmadığını aktardı.

Cuban konu ile ilgili;

“NFT’lerimi göstermenin kolay bir yolunu ve onları sosyal biyografilerime, e-posta imzama ve URL yapıştırabileceğim herhangi bir yere koymanın bir yolunu istedim” dedi.

Kullanıcılar platforma e-posta adresiyle kaydolup ve MetaMask cüzdanlarını bağlayabilir. Benzersiz bir URL oluşturduktan sonra, NFT koleksiyonlarını farklı sosyal medya ağlarının yanı sıra e-posta ve metin yoluyla paylaşabilirler.

Son birkaç aydır, sanata, müziğe, spora ve hatta yiyeceğe bağlı token gamını işleten, takas edilemez token pazarı, sanatlarını milyonlarca ve on milyonlarca fiyattan satan sanatçılarla kızıştı. Son zamanlarda, dijital sanatçı Beeple 5000 günlük koleksiyonunu 69,4 milyon dolarlık şaşırtıcı bir fiyata sattı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.64%
$41,682.00
$1,517.22
Ethereum (ETH)
5.46%
$2,846.24
$155.40