Market.space Hosting ve İçerik Teslimini Yeniden Oluşturmayı Amaçlıyor

Yeni nesil bir hosting şirketi olan Market.space bulut servisleri için blockchain sistemine dayalı bir piyasa oluşturacak ve hayali içerik dağıtım...

0

Yeni nesil bir hosting şirketi olan Market.space bulut servisleri için blockchain sistemine dayalı bir piyasa oluşturacak ve hayali içerik dağıtım araçlarını hizmete sunacak.

Veri depolama çözümleri uzmanı olan Market.space, 7 Şubat 2018’de Moskova’da bulut depolama sağlayıcıları için blockchain teknolojisine dayanan ve merkezi olmayan bir piyasa oluşturma girişiminde bulunduğunu duyurdu. Gartner küresel çaptaki kamusal bulut servisi piyasasının  411 milyar dolar kar elde edeceğini düşünüyor. Ona göre bu kar artışındaki en çok payın sahibi ise altyapı hizmetleri olacak.

 

Market.space’in kurucusu ve CEO’su olan Alexander Rakhmanov “Farklı ihtiyaçların karşılanabilmesi için merkezileşmiş ve merkezi olmayan bulut servisleri bir arada yer almalı. Bununla birlikte merkezi olmayan servisler siber tehlikelere ve sosyal mühendislik risklerine karşı çok daha katı güvenlik önlemleri ile birlikte olağanüstü bir düzeyde ölçeklenebilirlik imkanı sunabilecek.  Market.space eşi benzeri görülmemiş bir hata toleransı sağlamak, 7/24 veri erişilebilirliğini garantilemek, gizliliğin korunması ve hayali telif hakkı yönetiminı sağlamak amaçlarıyla blockchain teknolojisini benimsedi.” açıklamalarında bulundu.

Market.space merkezileşmemiş, şeffaf ve hesap sorulabilir bir sistem ile tarafından idare edilen hem profesyoneller hem de tüketiciler için son teknoloji ürünü olan bir çözüm olmayı amaçlıyor. Bu piyasada bulut sağlayıcıları hizmetlerini doğrudan tüketicilere listeleme ve satma imkanı bulabilecekler. Müşterilere gelirsek de onlar da kurumsal düzeyde desteğe ve esnek fiyat seçeneklerine sahip olabilecekler. Blockchain teknolojisini, akıllı sözleşmeleri ve mevduat sigortası gibi risk yönetimi önlemlerini kullanan Market.space, maliyetleri düşürüp tüm alanlarda kesintisiz müşteri deneyimi sağlayarak bulut hizmetlerini daha verimli hale getirir.

“Bugüne dek çevrim içi depolama ve dosya yönetimine yönelik startupların bütçesi gün geçtikçe artan endüstri desteğini ve insanların söylemleri yardımıyla 500 milyon dolara kadar yükseldi. Bize göre bunlar,alandaki bozulma sürecinin en önemli göstergeleri.”

Girişim fonlarını arttırmak için Market Space bir ICO’yu yönetecek. Para toplama işlemi 15 Mart 2018’de başlayacak ve 26 Nisan’da tamamlanacak. Tasarımı dolayısıyla bilgi okuma ve fiyatlandırmadan etkilenme özelliklerinden etkilenmeyecek olan Market.space bir sıfır bilgi sistemi konumunda olacak.

 

Daha fazla bilgi elde etmek için market.space sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Takım iletişim adresleri:
info@market.space
support@market.space
pr@market.space

https://twitter.com/Market_space_
https://fb.me/Market.space.system
https://t.me/Market_space

Market.space Hakkında
Yeni nesil bir hosting şirketi olan Market.space bulut altyapısı, hosting, blockchain ve dağıtılmış defter teknolojisinde yıllardır sahip olduğu deneyimleriyle gurur duyuyor. Şirketin kurucuları ve liderleri blockvcahin teknolojisiyle kaynaşmış olan bu piyasa modeli çevrimiçi depolama servislerinin hem bulut sağlayıcıları hem de tüketicileri için pazardaki en rekabetçi çözümü ve fiyatlandırmayı sunacaklarına inanıyorlar.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.