bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,439.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,120.81
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $480.38
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinMichael Saylor, Kanadalı Milyarder ve Altın Destekçisi Frank Giustra İle Bitcoin Tartışacak

Michael Saylor, Kanadalı Milyarder ve Altın Destekçisi Frank Giustra İle Bitcoin Tartışacak

Geçen yılın başlarında Bitcoin’e inanan ve o zamandan beri şirketi için varlığı sürekli olarak satın alan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Kanadalı milyarder Frank Giustra ile Bitcoin ve altın merkezli bir tartışma yapacak.

Beklendiği gibi, Michael Saylor BTC adına konuşacak, Giustra ise altının daha iyi performans gösteren bir varlık olduğu fikrini destekleyecek.

Kariyerinin çoğunu altına harcayan ve milyar dolarlık servetini metal endüstrisinden elde eden Fiore Group CEO’su Frank Giustra, geçen hafta Saylor‘a meydan okudu. Her iki taraf da fiziksel olarak bir araya gelmemiş ve BTC ile ilgili herhangi bir konu hakkında konuşmamış olsa da, Saylor kısa süre önce meydan okumayı kabul etti.

Kripto topluluğu, birçok BTC hayranının zaten Micheal Saylor‘un Bitcoin’i öne çıkarmak için fazlasıyla yeterli puana sahip olacağını tahmin etse de yine de tartışma için heyecanlılar.

Saylor, BTC’nin Tesla, Amazon ve altın da dahil olmak üzere her bir hisse senedini büyük bir farkla geride bıraktığı önde gelen küresel hisse senetleri için 10 yıllık bileşik yıllık büyüme oranını gösteren bir grafiğe sadık kalarak, Bitcoin savunucusu bu zorluğun üstesinden gelmeye hazır görünüyor.

Mevcut piyasa istatistiklerini göz önünde bulundurursak Saylor, eğer altının aleyhinde yalnızca performansa dayalı olarak tartışmayı seçerse tartışmayı kazanması için birçok neden var.

JPMorgan’ın geçen haftaki açıklamasına göre, tüm BTC ve altının ETF holdinglerindeki kümülatif girişler, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’i altın yerine tercih ettiğini gösteriyor.

Goldman Sachs, sekiz yıl içinde en iyi ilk çeyrek performansını gösteren Mart ayı sayesinde, yıllık getiri açısından da altından daha iyi bir performans sergiliyor.

Bu arada Giustra, BTC’ye karşı olmadığında ısrar etti. Bunun yerine, Bitcoin’ciler ve altın taraftarları arasındaki tartışmanın daha hararetli hale geldiğini ve yatırımcıların, her iki tarafın da konuyu objektif olarak ele aldığını duymaktan büyük fayda sağlayacağını açıklıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.03%
$61,439.00
$18.43
Ethereum (ETH)
1.09%
$4,120.81
$44.92