bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,699.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,298.50
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $591.35
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinMichael Saylor, Şirketler İçin Bitcoin Eğitim Etkinliğini Duyurdu

Michael Saylor, Şirketler İçin Bitcoin Eğitim Etkinliğini Duyurdu

Görünüşe göre Michael Saylor, diğer şirketlerin Microstrategy’nin Bitcoin endüstrisindeki liderliğini takip etmesini istiyor.

MicroStrategy CEO’su, şirketlerin kendi rezervlerine nasıl Bitcoin ekleyebileceklerini detaylandıran iki günlük çevrimiçi bir eğitim etkinliği başlatacağını duyurdu. Rezevlerine BTC ekleyen ilk halka açık şirket olan MicroStrategy, bugüne kadar 1,3 Milyar Dolar’dan fazla Bitcoin satın aldı.

Michael Saylor, önde gelen kripto para birimine olan ilgisini duyurduğundan beri, mevcut her fırsatta Bitcoin’i övmekle meşgul. MicroStrategy CEO’su, hızla BTC odaklı podcast’lerin aranan yüzü haline geldi ve BTC’ye dikkat çekmek için sıkça Twitter hesabını kullanıyor.

Kaynak: microstrategy.com

Şimdi ise, kişisel BTC pazarlama çabalarının bir parçası olarak Saylor, diğer şirketlerin de BTC depolamasına yardımcı olmayı teklif ediyor. Kısa süre önce Tesla CEO’su ve dünyanın en zengin iş adamı Elon Musk‘a geçen yıl 1,3 Milyar Dolar’lık Bitcoin’i nasıl satın aldığını memnuniyetle açıklayacağını söyledi.

Saylor şimdi şirketleri Bitcoin odaklı bir çevrimiçi etkinliğe davet ediyor. CEO bugün erken saatlerde Twitter üzerinden ‘Şirketler için Bitcoin’ oturumunu duyurdu.

MicroStrategy web sitesinde ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, bir grup BTC endüstrisi şahsiyeti 3 Şubat ve 4 Şubat’ta Saylor‘a katılacak. Birlikte, bir şirketin rezervlerinin bir parçası olarak Bitcoin’in de dahil olmak üzere nasıl hissedar değeri yaratabileceğini açıklayacaklar.

İki günlük program, temel hususların tartışılmasıyla başlayacak. Bunlar, küresel makro görünüm, yasal sorunlar ve olası muhasebe endişelerine karşı BTC’nin önemini içerecek.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.78%
$56,699.00
$442.25
Ethereum (ETH)
3.6%
$4,298.50
$154.75