bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,796.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,856.84
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $335.51
Ana SayfaKripto Para HaberleriMichaël van de Poppe: Altcoin Boğa Döngüsünden Nasıl Yararlanılır?

Michaël van de Poppe: Altcoin Boğa Döngüsünden Nasıl Yararlanılır?

Popüler kripto para traderı ve pazar stratejisti Michaël van de Poppe, devam eden kripto boğa döngüsünden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı konusunda takipçilerine bazı ipuçları verdi.

Yeni bir YouTube videosunda konuşan Poppe, altcoin yatırımcılarının devam eden boğa döngüsünden yararlanmaları için bir yöntem belirledi. Analist, yatırımcıların seçilen varlıklara düzenli aralıklarla küçük miktarlarda sermaye koyduğu bir dolar-maliyet ortalaması (DCA) yönteminin uygulanmasını önerdi.

”Eğer piyasalara DCA girerseniz, ufkunuz buradan birkaç yıl sonradır. Bu yaklaşımda, bir şey yoğun bir şekilde ilerliyorsa, yine de DCA’ya başlamak veya her gün küçük bir porsiyon satın almak istersiniz. Bunu sürdürmek istediğiniz bir pozisyonu biriktirmek önümüzdeki yıllar için. “

Poppe, kısa vadeli kazançlarla ilgilenen yatırımcılar için de hızlı bir ticaret yöntemi önerdi. Program kapsamında yatırımcılar, günlük bir zaman dilimiyle sınırlı, yüksek riskli, yüksek ödüllü kripto varlıklar için iyi giriş noktaları arıyor. Popüler analist, daha kısa zaman dilimlerinin yatırım riskini artırdığı ve bu nedenle yatırımcıların tahsisatlarını buna göre ayarlamaları gerektiği konusunda da takipçilerini uyardı.

”Yaklaşım, artık daha küçük bir ufka baktığınız için, salıncak ticareti yaptığınız zamandan farklıdır. Zararı durdur ve kar al alanları da birbirine daha yakın olacak.”

Strateji uzmanı, işlem seansını Bitcoin’in büyük olasılıkla patlamaya devam edeceğini tahmin ederek tamamladı, ancak bir geri çekilme durumunda 52.000$’lık kritik seviyeyi vurguladı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.87%
$41,796.00
$1,199.55
Ethereum (ETH)
4.7%
$2,856.84
$134.27