Dan Morehead; Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye, Bitcoin fiyatı yeni zirveleri görmeden önce %50 düşüş gösterebilir dedi. Morehead, Bitcoin’lerini 72 dolardan...

0

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye, Bitcoin fiyatı yeni zirveleri görmeden önce %50 düşüş gösterebilir dedi. Morehead, Bitcoin’lerini 72 dolardan satın almıştı.

Açıklama zayıf gibi görünse de Morehead aslında, yatırımcıların kripto para birimlerinde uzun vadeli vizyonlar edinmelerini işaret ediyordu. Morehead yaptığı açıklamada, kriptopara varlıklarının henüz yeni sayılabilecek bir gelişme sürecinde olduğuna ve büyümeye devam edeceğine olan inancını belirtti.

 

Morehead, Görüşlerini açıkça söyleyerek şöyle dedi:

“Bitcoin fiyatı önümüzdeki hafta yüzde 50 düşebilir … Neredeyse bir ay önceki fiyatlara gerileyecek ancak bir yılda bugünkü fiyattan çok daha iyi bir seviyede olacak. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi çok yönlü büyük blok zincirlerinin, henüz başlarındayız. Bazı gelişmeler sonucunda bir miktar gerileme olabilir.”

2013 yılında kurulan Pantera Capital’in Kripto para hedge fonu, son iki ayda yalnızca %60 arttı. Kurulduğundan bu yana ise %12,000’den fazla değer kazandı.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.