Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Dan Morehead; Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek

Dan Morehead; Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye, Bitcoin fiyatı yeni zirveleri görmeden önce %50 düşüş gösterebilir dedi. Morehead, Bitcoin’lerini 72 dolardan satın almıştı.

Açıklama zayıf gibi görünse de Morehead aslında, yatırımcıların kripto para birimlerinde uzun vadeli vizyonlar edinmelerini işaret ediyordu. Morehead yaptığı açıklamada, kriptopara varlıklarının henüz yeni sayılabilecek bir gelişme sürecinde olduğuna ve büyümeye devam edeceğine olan inancını belirtti.

 

Morehead, Görüşlerini açıkça söyleyerek şöyle dedi:

“Bitcoin fiyatı önümüzdeki hafta yüzde 50 düşebilir … Neredeyse bir ay önceki fiyatlara gerileyecek ancak bir yılda bugünkü fiyattan çok daha iyi bir seviyede olacak. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi çok yönlü büyük blok zincirlerinin, henüz başlarındayız. Bazı gelişmeler sonucunda bir miktar gerileme olabilir.”

2013 yılında kurulan Pantera Capital’in Kripto para hedge fonu, son iki ayda yalnızca %60 arttı. Kurulduğundan bu yana ise %12,000’den fazla değer kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...