bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,803.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,987.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $453.49
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinMorgan Stanley, Kurumsal Fonuna BTC Ekleyecek

Morgan Stanley, Kurumsal Fonuna BTC Ekleyecek

Morgan Stanley, ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bir sunduğu belgede Bitcoin’i birden fazla kurumsal fona uygun bir yatırım olarak ekleyeceğini duyurdu. 

Bu yıl müşterilerine kripto para hizmeti sunacağını açıklayan Wall Street yatırım bankası yönetimindeki kurumsal fonlara iki farklı şekilde BTC ekleyeceğini duyurdu. Toplamda 12 fon sıralayan banka, kurumsal fonlarının bir kısmının nakit ödemeli vadeli işlemler veya bir Grayscale Bitcoin Trust şeklinde BTC’ye yatırabileceğini açıkladı.

“Bazı fonlar, nakit olarak ödenen vadeli işlemler yoluyla dolaylı olarak veya Bitcoin’e yatırım yapan ve özel olarak sunulan bir yatırım aracı olan Grayscale Bitcoin Trust’a yapılan yatırımlar aracılığıyla dolaylı olarak BTC’ye yapılabilir.”

Ayrıca banka, Bitcoin alımı için Advantage Portfolio, Asia Opportunity Portfolio, Counterpoint Global Portfolio, Developing Opportunity Portfolio, Global Advantage Portfolio, Global Permanence Portfolio, Global Opportunity Portfolio, Growth Portfolio, Inception Portfolio, International Advantage Portfolio, International Opportunity Portfolio, Permanence Portfolio isimli fonların kullanılabileceğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.24%
$58,803.00
$1,905.22
Ethereum (ETH)
4.55%
$3,987.60
$181.44