My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda Binance tarafından bugün listelenen ve fiyatında muazzam artışlar yaşayan bir NFT projesi olan My Neighbor Alice’in (ALICE) ne olduğunu, nereden ve nasıl alınabileceğini sizlere aktarmaya çalışacağız, iyi okumalar.

Son dönemlerde NFT olgusu herkesin dikkatini çekiyor ve hayli popüler durumda, işte bunlardan birisi de ALICE. My Neighbor Alice coin, herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur.

Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen bu oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor. Oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve NFT tokenları toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

ALICE, My Neighbor Alice’in yerel tokenıdır ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Oyun İçi Para Birimi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel beceri setleri satın alınabilir.

Yönetim: Öneriler ve oylama yapılarıyla bir merkezi olmayan organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılınabilir. Seçmen katılımını teşvik etmek için seçmen teşvikleri getirilecek.

Stake etme: Platform gelirlerinin bir yüzdesini kazanmak için ALICE tokenlarını stake edebilirsiniz.

Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE tokenları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek için yapılır.

ALICE Nereden Alınır?

Peki, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 17.09$ seviyelerinde işlem gören ALICE tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

ALICE Nasıl Alınır?

  1. ALICE satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna ALICE yazın ve ALICE /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “ALICE AL” alanına, almak istediğiniz ALICE miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
C. Sancakhttp://coinadam.com
2015 yılında ilk olarak Bitcoin ile tanıştığım kripto para ekosistemi üzerine yazılar yazıyorum. Yazılarımda ve sosyal hesaplarımda yatırım tavsiyesi sayılabilecek bilgiler vermiyorum. Paranın değil, teknolojinin hayranıyım.

Son Baslıklar

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) 432,760.56
ethereum
Ethereum (ETH) 33,878.46
tether
Tether (USDT) 17.94