Ana Sayfa Kripto Para Haberleri MyEtherWallet, KYC Doğrulamasız Kripto-Fiat Değişimi Sağlayacak

MyEtherWallet, KYC Doğrulamasız Kripto-Fiat Değişimi Sağlayacak

MyEtherWallet, birçok kullanıcının memnun olacağı yeni bir özellik sunuyor. Kullanıcılarına, kripto paraları, KYC doğrulaması olmadan fiat para birimleri ile değiştirme özelliği getiriyor.

MyEtherWallet, Ethereum, ERC20 tokenleri, hatta desteklenen kripto para birimleri ve tokenlar arasında değiş tokuş yapmak için kullanıcı dostu bir platform. Ayrıca MyEtherWallet, Ethereum kullanıcılarının yararlanabileceği yenilikçi işlemler geliştirmeye de devam ediyor.

Kullanıcılarına, kripto paralarını KYC (Know Your Costumer) doğrulamasına gerek olmadan, fiat para birimleri ile değiştirme özelliğini sunacak. Açıklamada, KYC doğrulama prosedürünün doğrudan kaldırılmasının yanında bazı sınırlamaların da getirileceği açıklandı. Örneğin, şu anda 5.000 CHF’den daha fazlasını dönüştürmek mümkün olmayacak. MEW ekibi bu işlevselliği sağlamak için Bity ile birlikte çalışacak.

İsviçre merkezli Bity, müşterilerine kripto hizmetleri sunan aracı bir şirket ve Kripto ATM’leri üzerine de oldukça başarılı hamleler yapıyor. Bity’nin MEW ile entegrasyonu, kripto-fiat ağ geçidinin kurulması anlamına geliyor. Böylelikle, kullanıcıların kripto paralarına ulaşmak için, şirketin ATM’lerinden herhangi birisine erişmesine gerek kalmıyor.

MyEtherWallet, Euro veya İsviçre Frangı üzerinden Bitcoin ve Ethereum alım satımını kolaylaştırıyor. Böylelikle, kripto endüstrisi için bir bütün olarak dikkate değer bir gelişme olduğu değerlendiriliyor. Bu gibi çözümlerin, gelecekte daha fazla yatırımcı çekeceğine inanılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.