bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinNewegg, BitPay Üzerinden Dogecoin Ödemelerini Kabul Edebilir

Newegg, BitPay Üzerinden Dogecoin Ödemelerini Kabul Edebilir

Newegg, platformunda Dogecoin ödemeleri için destek sunarak token fiyatının önemli ölçüde artmasını sağladı.

Bilgisayar parçası toplama ve satış platformu Newegg, Twitter üzerinden takipçilerine DOGE ödemelerini kendi platformunda kabul etmeyi düşündüğünü duyurdu. Varlığın platforma eklenmesi, büyük ölçüde şaka parası olarak işlev gören kripto paranın kullanılabilirliği için büyük bir destek olacaktır.

Şirket, Twitter topluluğundan DOGE desteğini isteyip istemediklerini sordu ve yanıt çok olumlu oldu. DOGE’nin ortak yaratıcısı Billy Markus daha önce, kripto patayı varlığın pratik değerine eklemesini kabul eden perakendecilerden bahsetmişti:

Şirket, kripto para birimi ödemelerini desteklemeye başlayan ilk şirketlerden biriydi. 2014 yılında Bitcoin’i kabul etmeye başladı ve zamanla başka varlıklar da ekledi. 20 yıllık şirket, Kuzey Amerika’nın yanı sıra Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren küresel bir varlığa sahip.

DOGE’nin popülerliğinden yararlanmak için hızlı bir şekilde çalışan Newegg, Elon Musk‘a tweet atarak platformdan herhangi bir şey satın alıp almayacağını sordu. Kripto paraya verdiği destek çok iyi bilinmesine rağmen Musk yanıt vermedi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33