bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,759.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,854.72
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $335.57
Ana SayfaKripto Para HaberleriNYDIG, Dünyanın En Büyük Hedge Fonu Bridgewater Associates'in CFO'sunu İşe Aldı

NYDIG, Dünyanın En Büyük Hedge Fonu Bridgewater Associates’in CFO’sunu İşe Aldı

NYDIG, CFO olarak dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates’in CFO’su John Dalby’yi işe aldığını duyurdu.

NYDIG kısa süre önce aralarında Morgan Stanley, New York Life ve MassMutual’ın da bulunduğu bir grup stratejik ortaktan 300 milyon dolardan daha fazla yatırım almıştı. Firma ayrıca kısa süre önce küresel sigorta endüstrisi için Bitcoin destekli ürünler ve hizmetler oluşturmak için küresel bir sigorta çözümleri uygulaması da başlatmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan John Dalby;

“NYDIG’in büyümesi inanılmaz oldu. Her gün, daha fazla endüstri Bitcoin’in potansiyelini anlamaya geliyor ve daha fazla müşteri ona güvenli bir şekilde erişmenin yollarını arıyor. Şahsen, NYDIG’in Bitcoin’in herkes için ekonomik güçlendirme sağlama becerisine yönelik vizyonunu paylaşıyorum. NYDIG’in yenilikçi olmasına yardımcı olmak için üzerime düşeni yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

NYDIG

Bu haftanın başlarında haberini sizlerle paylaştığımız gibi NYDIG, bankaların müşterilerine Bitcoin ticaretine izin vermek için bir Fortune 500 şirketi olan fintech firması FIS ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

Bridgewater Associates’e gelince ise, firma henüz kripto para pazarına girmedi. Bu yılın başlarında, Bridgewater’ın yatırım araştırma direktörü Rebecca Patterson, firmanın oynaklığı azalırsa, likidite artarsa ​​ve yasal kesinlik olduğunda Bitcoin’e yatırım yapabileceğini söylemişti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.37%
$41,759.00
$1,407.28
Ethereum (ETH)
5.13%
$2,854.72
$146.45