Ana Sayfa Kripto Para Haberleri OKCoin Borsası ABD'nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı

OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı

Kripto para birimi OKCoin, 12 Eylül’de yayınlanan bir açıklama ile platform alım satım işlemlerini ABD’nin 20 eyaletine açtığını duyurdu.

Açıklamaya göre OKCoin; Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Tennessee, Teksas, Utah ve Wisconsin eyaletlerinde trade hizmetlerini başlattı.

OKCoin’de Pazarlama Başkan Yardımcısı Jim Nguyen, kendi bloğunda federal yasalara ve eyalet yasalarına uymak için değişimin her eyalette düzenleyicilerle işbirliği yaptığını belirtti.

CEO Tim Buyn şöyle dedi:

“Kripto para piyasasının tam potansiyeline ulaşması için, OKCoin gibi exchange platformları, dönüştürülebilir kripto para birimleri için, dijital ürünler ve/veya menkul kıymetler için mevcut olan düzenleyicilerle ve yenileriyle çalışmak zorunda.”

Açıklamada platformun, yapılan alım satım işlemleri için de ayrıca Para İletim Ruhsatları (MTL) başvurusunda bulunduğu belirtiliyor. OKCoin, lisansları aldıktan sonra, alım satım platformunu diğer ülkelere de getirmeyi planlıyor.

Bu arada, OKCoin bağlı kripto değişim kurucusu OKex Star Xu’nun 11 Eylül’de şüpheli kripto para dolandırıcılığı suçuyla Çin’de gözaltına alındığı iddia edildi. Teknoloji medyasına göre ZeroHedge, WFEE Coin’de bir grup yatırımcı – Xu’nun hissedarı olduğu bir şirket – şirkette sahtekarlık iddiaları hakkında yerel polis teşkilatına şikayette bulundu.

Ancak, 24 saat içinde Xu, polis sorgusunda dolandırıcılık iddialarını reddettiğini ve sonrasında ise serbest bırakıldığını açıkladı. OKEx’e ise, WFEE’nin yönelttiği iddiaları reddetti.

Andy Cheung COO, şöyle dedi:

“Bay Xu’nun WFEE ve şirketi ile eşit bir ilişkisi yoktur. WFEE, OKBC’nin [OK Blockchain Capital] ve diğer birçok sermayenin yatırımını satın almasına rağmen, WFEE whitepaper’ında ve ekip üyelerinde yapılan değişikliklerden sonra OKBC’ye bildirim vermemiştir. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.