Ana Sayfa Kripto Para Haberleri OKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

OKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

Popüler kripto para borsası OKEx, sekiz DeFi tokeni listeliyor ve şirket, gelecekte daha fazla gelişme ve daha fazla liste ile merkeziyetsiz finans alanını desteklemeye devam edecek.

Popüler kripto para borsası OKEx, sahadan birkaç yeni varlık listeleyerek merkeziyetsiz finans ile ilgili çabalarını ikiye katladı.

Şirket CEO’su Jay Hao, OKEx’in büyüyen merkeziyetsiz finans trendini gözlemlemeye ve buna göre hareket etmeye devam edeceğine söz verdi.

OKEx, 8 DeFi Tokeni Listeledi

Malta merkezli spot ve türev kripto para birimi borsası OKEx, 8 gelecek vaat eden DeFi tokenini listelediğini duyurdu ve böylece genişleyen merkeziyetsiz finans ekonomisine olan bağlılığını güçlendirdi.

OKEx‘in listelediği 8 token şunlar;

Band Protocol (BAND), JUST (JST), Ren (REN), Reserve Rights (RSR), Yearn.Finance (YFI), Nexus Mutual (wNXM), YFII.Finance (YFII), and Tellor (TRB).

OKEx, bu 8 tokeni tanıtarak, toplam merkeziyetsiz finans tokeni sayısını 27’ye çıkardı. Ek olarak borsa, web sitesinde traderların merkeziyetsiz finans tokenleri ile ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyan belirlenmiş bir “DeFi kategorisi” oluşturdu.

OKEx tarafından listelendikten sonra, 8 tokenden bazıları ani bir fiyat artışı ile tepki verdi. Yearn.Finance %26 artışla 19.000$ ‘ın üzerine çıkarken, BAND ve TRL %9, NXM %5, Reserve Rights (RSR) %10 arttı ancak RSR, bu artıştan sonra yoğun bir şekilde geri çekildi.

OKEx, DeFi Alanını Desteklemeye Devam Edecek

OKEx CEO’su Jay Hao, duyurunun ardından CryptoPotato’ya, şirketinin “Merkeziyetsiz Finans konusunda duruşu ve alternatif bir finans sistemi olarak çok büyük vaadi”nin sır olmadığını söyledi ve ekledi:

“Ancak, merkeziyetsiz finans tokenlarını listelemek, OKEx’in merkeziyetsiz finans alanını büyütmeye katkıda bulunmasının tek yolu değil. Bu alanı birlikte inşa etmek için OKEx Oracle ve OKChain gibi yenilikçi projeler geliştirmek için çok aktif bir şekilde çalışıyoruz. DeFi’nin uzun ömürlülüğü için işbirliğinin hayati önem taşıdığına inanıyoruz ve bu alanda çığır açan daha yenilikçi projeler görmekten heyecan duyuyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.