bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,577.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,486.26
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.91
Ana SayfaKripto Para HaberleriOKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

OKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

Popüler kripto para borsası OKEx, sekiz DeFi tokeni listeliyor ve şirket, gelecekte daha fazla gelişme ve daha fazla liste ile merkeziyetsiz finans alanını desteklemeye devam edecek.

Popüler kripto para borsası OKEx, sahadan birkaç yeni varlık listeleyerek merkeziyetsiz finans ile ilgili çabalarını ikiye katladı.

Şirket CEO’su Jay Hao, OKEx’in büyüyen merkeziyetsiz finans trendini gözlemlemeye ve buna göre hareket etmeye devam edeceğine söz verdi.

OKEx, 8 DeFi Tokeni Listeledi

Malta merkezli spot ve türev kripto para birimi borsası OKEx, 8 gelecek vaat eden DeFi tokenini listelediğini duyurdu ve böylece genişleyen merkeziyetsiz finans ekonomisine olan bağlılığını güçlendirdi.

OKEx‘in listelediği 8 token şunlar;

Band Protocol (BAND), JUST (JST), Ren (REN), Reserve Rights (RSR), Yearn.Finance (YFI), Nexus Mutual (wNXM), YFII.Finance (YFII), and Tellor (TRB).

OKEx, bu 8 tokeni tanıtarak, toplam merkeziyetsiz finans tokeni sayısını 27’ye çıkardı. Ek olarak borsa, web sitesinde traderların merkeziyetsiz finans tokenleri ile ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyan belirlenmiş bir “DeFi kategorisi” oluşturdu.

OKEx tarafından listelendikten sonra, 8 tokenden bazıları ani bir fiyat artışı ile tepki verdi. Yearn.Finance %26 artışla 19.000$ ‘ın üzerine çıkarken, BAND ve TRL %9, NXM %5, Reserve Rights (RSR) %10 arttı ancak RSR, bu artıştan sonra yoğun bir şekilde geri çekildi.

OKEx, DeFi Alanını Desteklemeye Devam Edecek

OKEx CEO’su Jay Hao, duyurunun ardından CryptoPotato’ya, şirketinin “Merkeziyetsiz Finans konusunda duruşu ve alternatif bir finans sistemi olarak çok büyük vaadi”nin sır olmadığını söyledi ve ekledi:

“Ancak, merkeziyetsiz finans tokenlarını listelemek, OKEx’in merkeziyetsiz finans alanını büyütmeye katkıda bulunmasının tek yolu değil. Bu alanı birlikte inşa etmek için OKEx Oracle ve OKChain gibi yenilikçi projeler geliştirmek için çok aktif bir şekilde çalışıyoruz. DeFi’nin uzun ömürlülüğü için işbirliğinin hayati önem taşıdığına inanıyoruz ve bu alanda çığır açan daha yenilikçi projeler görmekten heyecan duyuyoruz.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.89%
$48,577.00
$918.11
Ethereum (ETH)
0.13%
$3,486.26
$4.53