Ana Sayfa Kripto Para Haberleri OKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

OKEx Aynı Anda 8 DeFi Tokeni Listeliyor

Popüler kripto para borsası OKEx, sekiz DeFi tokeni listeliyor ve şirket, gelecekte daha fazla gelişme ve daha fazla liste ile merkeziyetsiz finans alanını desteklemeye devam edecek.

Popüler kripto para borsası OKEx, sahadan birkaç yeni varlık listeleyerek merkeziyetsiz finans ile ilgili çabalarını ikiye katladı.

Şirket CEO’su Jay Hao, OKEx’in büyüyen merkeziyetsiz finans trendini gözlemlemeye ve buna göre hareket etmeye devam edeceğine söz verdi.

OKEx, 8 DeFi Tokeni Listeledi

Malta merkezli spot ve türev kripto para birimi borsası OKEx, 8 gelecek vaat eden DeFi tokenini listelediğini duyurdu ve böylece genişleyen merkeziyetsiz finans ekonomisine olan bağlılığını güçlendirdi.

OKEx‘in listelediği 8 token şunlar;

Band Protocol (BAND), JUST (JST), Ren (REN), Reserve Rights (RSR), Yearn.Finance (YFI), Nexus Mutual (wNXM), YFII.Finance (YFII), and Tellor (TRB).

OKEx, bu 8 tokeni tanıtarak, toplam merkeziyetsiz finans tokeni sayısını 27’ye çıkardı. Ek olarak borsa, web sitesinde traderların merkeziyetsiz finans tokenleri ile ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyan belirlenmiş bir “DeFi kategorisi” oluşturdu.

OKEx tarafından listelendikten sonra, 8 tokenden bazıları ani bir fiyat artışı ile tepki verdi. Yearn.Finance %26 artışla 19.000$ ‘ın üzerine çıkarken, BAND ve TRL %9, NXM %5, Reserve Rights (RSR) %10 arttı ancak RSR, bu artıştan sonra yoğun bir şekilde geri çekildi.

OKEx, DeFi Alanını Desteklemeye Devam Edecek

OKEx CEO’su Jay Hao, duyurunun ardından CryptoPotato’ya, şirketinin “Merkeziyetsiz Finans konusunda duruşu ve alternatif bir finans sistemi olarak çok büyük vaadi”nin sır olmadığını söyledi ve ekledi:

“Ancak, merkeziyetsiz finans tokenlarını listelemek, OKEx’in merkeziyetsiz finans alanını büyütmeye katkıda bulunmasının tek yolu değil. Bu alanı birlikte inşa etmek için OKEx Oracle ve OKChain gibi yenilikçi projeler geliştirmek için çok aktif bir şekilde çalışıyoruz. DeFi’nin uzun ömürlülüğü için işbirliğinin hayati önem taşıdığına inanıyoruz ve bu alanda çığır açan daha yenilikçi projeler görmekten heyecan duyuyoruz.”

Bir Cevap Yazın

En Popüler

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Binance Coin (BNB) Nedir?

Malta'da bulunan devasa şifreleme para birimi olan Binance Coin (BNB), Binance'in kendi şifreleme para birimidir. Dünyanın en büyük şifreleme para birimi ticareti olan Binance'in...

DeFi Dünyası

Flamingo Finance, Verimli Tarım Lansmanını Gerçekleştirdi

NEO tabanlı Defi Projesi Flamingo Finance lansmanı, yoğun talebe neden oldu ve NEO'nun resmi cüzdanlarından birine aşırı yüklenilmesinin ardından geliştiriciler, lansmanı 24 saat ertelemek...

DeFi Protokolü Cream İle Yearn Finance Ortaklık Kuruyor

DeFi protokolü Yearn.Finance, Pickle Finance protokolü ile yaptığı ortaklıktan iki gün sonra, başka bir DeFi protokolü Cream ile yeni bir ortaklık daha duyurdu. 26...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance, yüksek getirili likidite havuzlarını başlatan ilk...