bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,803.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,987.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $453.49
Ana SayfaGenelOKEx: Bitcoin ve Kripto Para Çekme İşlemleri 27 Kasım'da Devam Edecek

OKEx: Bitcoin ve Kripto Para Çekme İşlemleri 27 Kasım’da Devam Edecek

Çin merkezli kripto para borsası OKEx, Bitcoin ve diğer kripto para birimi çekim işlemlerinin 27 Kasım’da devam edeceğini duyurdu.

OKEx ekibi, normal operasyonlara devam etmeden önce borsada sıkı güvenlik kontrolleri gerçekleştirecek.

Buna ek olarak, borsadaki normal operasyonlara devam etme sürecinde sabırlı oldukları için, OKEx topluluğuna sadakat ödülleri kampanyaları başlatılacak.

Özel Anahtar Sahibi İşlemlere Yetki Veremedi

OKEx ekibi, para çekme işlemlerinin neden askıya alındığına dair yaptıkları açıklamada, ekibin çekirdek bir üyesinin işlemleri yetkilendiremediğini yineledi.

”Bu özel olayda para çekme işlemlerinin askıya alınmasının nedeni, özel anahtar sahibinin işlemleri yetkilendirememesidir. OKEx, her özel anahtar sahibinin ölüm veya hafıza kaybı gibi uzun süreli yetersizlik durumunda yedek özel anahtarın etkinleştirilmesini sağlamak için her zaman bir yedekleme mekanizması kullanmıştır. Ancak, ne yazık ki acil durum planımızdaki öngörülemeyen koşullar nedeniyle özel anahtar sahiplerinin ulaşılamaz hale gelmesi gibi diğer özel senaryoları dahil edemedik.”

Star Xu’nun Çinli Yetkililer Tarafından Serbest Bırakıldığı Bildirildi

OKEx’in kurucusu Star Xu‘nun, Ekim ayı ortasında Çinli yetkililer tarafından gözaltına alındığı bildirilmişti. Wu Blockchain‘e göre, Star Xu, 24 saatten daha kısa bir süre önce serbest bırakıldı.

OKB Token %30 Oranında Arttı

OKEx borsasının yerel tokenı OKB, Star Xu‘nun serbest bırakıldığına dair söylentiler dolaşmaya başladığından beri büyük bir yükseliş yaşadı. OKB fiyatı son 48 saat içinde %30 oranında artış göstererek 4.60$ seviyelerinden 5.95$ seviyelerine yükseldi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.24%
$58,803.00
$1,905.22
Ethereum (ETH)
4.55%
$3,987.60
$181.44