bitcoin
Bitcoin (BTC) $39,015.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,344.29
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $312.10
Ana SayfaGenelOKEx Kullanıcıları Paralarını Borsadan Tasviye Ediyor

OKEx Kullanıcıları Paralarını Borsadan Tasviye Ediyor

OKEx, tüm para çekme işlemlerini bugün yeniden başlattı, ancak kullanıcılar zaten paralarını hızla çekiyor gibi görünüyor.

Tüm kullanıcı para çekme işlemlerinin beş hafta süreyle askıya alınmasının ardından, kripto para borsası OKEx, bugün normal hizmetlerini tekrar başlattı.

Geçtiğimiz hafta yeniden açıldığını duyuran OKEx, aksaklık sırasında müşterilere minnettarlığını ifade etmek için bir tazminat ve ödül programı başlatacağını da belirtmişti.

Bu ödül programları; Tether (USDT) cinsinden komisyon indirim kartlarını, kullanıcıların varlıklarına ve işlem geçmişlerine dayalı bir kereye mahsus tazminat ödemelerini ve borsanın yerel tokenı OKB’nin sahipleri için varlık ağırlığı hesaplamasının iki katına çıkarılmasını içeriyor.

Tüm bu çabalara rağmen veriler, kullanıcıların borsaya olan güvenlerini yitirdiğini ve paralarını borsadan çektiklerini gösteriyor.

Para çekme işlemleri uzun süredir kapalı olsa da, sosyal medya işlem izleyicilerinde bazı ilk veriler ortaya çıkıyor. Crypto Quant‘in işletme müdürü Mason Jang konuyla ilgili bir tweet attı.

CryptoQuant’tan alınan daha fazla veri, blok zaman çerçevesine göre para çekme açılışından sonraki ilk OKEx çıkışının 2.822 BTC’ye ulaştığını gösteriyor ki bu da blok zaman çerçevesindeki yılın en yüksek seviyesi anlamına geliyor.

Kripto izleme hizmeti Whale Alert, para çekme işlemlerinin açılmasından sonraki bir saat içinde en az birkaç yüksek hacimli işlemi takip etti.

Borsadan diğer borsalara ve cüzdanlara çıkışlar devam ederken, piyasada düşüş eğilimi görülüyor. BTC fiyatı 17.000$ desteğini kaybetti ve Mart ayından bu yana en büyük kayıplarını yaşıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.94%
$39,015.00
$756.89
Ethereum (ETH)
0.7%
$2,344.29
$16.41